75
فرمانداری رودان - اخبار > روند ساماندهی دستفروشان در رودان قابل قبول نیست
آخرین اخبار
اخبار > روند ساماندهی دستفروشان در رودان قابل قبول نیست


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٠٣ 

 تاریخ:1398/05/08 


روند ساماندهی دستفروشان در رودان قابل قبول نیست

فرماندار رودان با ابراز نارضایتی از نحوه ساماندهی دستفروشان در شهر رودان تاکید کرد: اصلاح این گونه موارد برای تغییر چهره شهر رودان ضروریست و باید با جدیت اقداماتی اساسی در این راستا صورت گیرد‌.

 

 

 


 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جلسه شورای ترافیک شهرستان بر لزوم استفاده از تجربه های مفید و موثر ترافیکی در شهرهای مختلف تاکید کرد.

وی افزود: با توجه به کمبود و محدودیت منابع انجام همه امورات میسر نیست و باید با استفاده از همفکری همه جانبه در قالب بهره گیری از خرد جمعی به پیش رفت.

غلامپور تاکید کرد: جلسات شورای ترافیک باید به سمت اجرایی برود و پرداختن به امور گذشته در این جلسات قابل پذیرش نیست.

وی ادامه داد: گره گشایی از مشکلات باید سرلوحه کار شورای ترافیک قرار گیرد و با اصلاح نگاه ها به سمت جلو حرکت شود.

فرماندار رودان با تاکید بر لزوم اصلاح مبلمان شهری در رودان گفت: با ایجاد فضاهای مناسب کمک شایانی به تردد شهری و کاهش بار ترافیکی خواهد شد.

وی به بار ترافیک موجود در میدان مرکزی شهر رودان اشاره کرد و بیان داشت: اقداماتی اساسی برای کاهش بار ترافیک موجود در دستور کار متولیان امر  قرار گیرد.

غلامپور ادامه داد: فرهنگ سازی در  اجرای قوانین و مقرارت راهنمایی و رانندگی برای کاهش حوادث مخاطره آمیز دیگر اقدام ضروریست که بر روی آن باید تمرکز شود.

وی با ابراز نارضایتی از نحوه ساماندهی دستفروشان در شهر رودان تاکید کرد: اصلاح این گونه موارد برای تغییر چهره شهر رودان ضروریست و باید با جدیت اقداماتی اساسی در این راستا صورت گیرد‌.

 


.انتهای پیام


خروج