75
فرمانداری رودان - اخبار > هفته دولت، هفته ایجاد وحدت بین مسوولین و مردم است/ معیار سنجش مدیران عمل به قانون و رضایت مندی مردم است
آخرین اخبار
اخبار > هفته دولت، هفته ایجاد وحدت بین مسوولین و مردم است/ معیار سنجش مدیران عمل به قانون و رضایت مندی مردم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٨٣٠ 

 تاریخ:1398/05/30 


هفته دولت، هفته ایجاد وحدت بین مسوولین و مردم است/ معیار سنجش مدیران عمل به قانون و رضایت مندی مردم است

فرماندار رودان با بیان اینکه هفته دولت، هفته ایجاد وحدت بین مسوولین و مردم است از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان خواست در طول این هفته با حضور در میان مردم و برگزاری نشست های خبری به بیان عملکرد نظام و دولت در حوزه کاری خود بپردازند.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان: مصطفی غلامپور در جلسه شورای اداری شهرستان رودان با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت ، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامیداشت و گفت: هفته دولت، هفته ایجاد وحدت بین مسوولین و مردم است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودان افزود: ارائه عملکرد و دستاوردهای نظام و دولت در این هفته وظیفه اصلی مسوولان است و باید به بهترین شکل ممکن دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی بازگو شود.

وی بیان داشت: تمام مسوولان دستگاههای اجرایی با حضور در میان مردم  و برگزارش نشست های خبری در طول هفته دولت به بیان عملکرد و ارائه گزارش  به پردازند.

غلامپور در ادامه به در پیش بودن انتخابات اشاره کرد وی گفت: ایجاد شور انتخابات در بین مردم و عمل به قانون مهم ترین وظیفه مدیران در این حوزه است.

وی تلاش برای کاهش نارضایتی و خدمت رسانی مثبت و مفید را مهمترین رکن ایجاد شور و شعف در میان مردم جهت حضوری پر شور در صحنه انتخابات دانست.

فرماندار رودان تصریح کرد: برنده واقعی انتخابات مردم و نظام است که باید به عنوان سرلوحه اصلی کاری مسوولان قرار گیرد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم نظارت و پیگیری نسبت به حسن اجرایی پروژه های عمرانی و امورات اداری به آنها توصیه کرد: مدیران با اطلاع رسانی ، پاسخگویی و حفظ شان ارباب رجوع اجرا کننده سیاست های دولت دبیر و امید باشند.

  غلامپور خاطر نشان کرد: میعار سنجش مدیران عمل به قانون و رضایت مندی مردم است.

وی خاطر نشان کرد: تبعیض بزرگترین آفت کاری یک مدیر محسوب می شود و باید امور همه مردم به یک شکل به پیش برده شود.


.انتهای پیام


خروج