75
فرمانداری رودان - اخبار > همزمان با دومین روز از هفته دولت 8 طرح در رودان مورد افتتاح و کلنگ زنی قرار گرفت
آخرین اخبار
اخبار > همزمان با دومین روز از هفته دولت 8 طرح در رودان مورد افتتاح و کلنگ زنی قرار گرفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٨٩١ 

 تاریخ:1398/06/03 


همزمان با دومین روز از هفته دولت 8 طرح در رودان مورد افتتاح و کلنگ زنی قرار گرفت

فرماندار رودان گفت: در دومین روز از هفته دولت در این شهرستان 8 طرح با اعتبار 63 میلیارد و 900 میلیون ریال مورد کلنگ زنی و بهره برداری قرار گرفت.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در حاشیه آیین افتتاح این طرح ها بیان داشت: همزمان با دومین روز از هفته دولت یک کارگاه تولید صنایع چوبی از طرح های اشتغال زایی کمیته امداد امام خمینی ره در رودان با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی افزود:با بهره برداری از این کارگاه تولیدی زمینه اشتغال پنج نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی ره فراهم‌ شده است.

غلامپور در ادامه خاطر نشان کرد:امروز عملیات اجرایی مرکز جامع سلامت روستای اسلام آباد نیز در بخش بیکاه آغاز شد.

وی اضافه کرد: این مرکز با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال احداث خواهد شد و قریب به ۶ هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت روستای اسلام آباد از خدمات بهداشتی درمانی این مرکز بهره مند خواهند شد.

فرماندار رودان از افتتاح یک واحد مسکن مددجویی بهزیستی همزمان با دومین روز از هفته دولت در روستای اسلام آباد خبر داد و گفت: این واحد مسکن مددجویی با اعتبار ۹۰۰ میلیون ریال با زیر بنای ۶۶ متر مربع احداث شده است.

وی تصریح کرد در ادامه یک واحد پروار بندی  ۲۰۰ راسی دام سبک  نیز با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

غلامپور یاد آور شد: با بهره برداری از این واحد زمینه اشتغال برای ۵ نفر به طور مستقیم ایحاد شده است.

وی بیان داشت: دو پروژه تامین برق شهرک بنیاد مسکن روستای سکل با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و پروژه اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی محلات امام خمینی ، شرکت تعاونی و محمدیه شهر بیکاه نیز با اعتبار ۸ میلیارد نیز در حوزه انرژی در بخش بیکاه افتتاح شد.

فرماندار رودان از طرح های خیابان محله امام خمینی ره در شهر بیکاه با اعتبار ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و عملیات آبخیز داری حوزه بیکاه نیز با اعتبار ۴ میلیارد ۱۰۰ میلیون ریال به عنوان دیگر پروژه های به بهره برداری رسیده روز دوم هفته دولت در بخش بیکاه نام برد.

 


.انتهای پیام


خروج