75
فرمانداری رودان - اخبار > گلایه فرماندار رودان از مدیران کل ورزش و میراث فرهنگی و گردشگری /قهرمانان رودان از کمبود فضای ورزشی رنج می برند
آخرین اخبار
اخبار > گلایه فرماندار رودان از مدیران کل ورزش و میراث فرهنگی و گردشگری /قهرمانان رودان از کمبود فضای ورزشی رنج می برند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٨٥ 

 تاریخ:1398/06/28 


گلایه فرماندار رودان از مدیران کل ورزش و میراث فرهنگی و گردشگری /قهرمانان رودان از کمبود فضای ورزشی رنج می برند

فرماندار رودان خواستار توجه ویژه به وضعیت ورزش در این شهرستان و اختصاص امکانات مناسب برای افتخار آفرینی بیشتر ورزشکاران این خطه در رقابت های کشوری و بین المللی شد.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جلسه شورای اداری شهرستان رودان با اشاره به کسب افتخارات اخیر ورزشکاران این شهرستان در رقابت های کشوری به ویژه در رشته دو ومیدانی تاکید کرد: برخی از ورزشکاران ما به خصوص در رشته دو ومیدانی به دلیل کمبود امکانات  به تمرین در زمین های سنگ لاخی بیرون شهر مشغول اند و علی رغم این محدودیت ها با کسب مدال های رنگارنگ سکوهای قهرمانی کشور را تصاحب میکنند.

وی افزود: سرانه فضای ورزشی هم اکنون در این شهرستان کمتر از یک متر است و این موضوع با داشتن ورزشکاران  نامی در رشته های وزنه برداری، دو ومیدانی، فوتبال و رشته های رزمی در شان ورزش بهشت جنوب نیست.

وی خاطر نشان کرد: ورزشکاران مدال آور این شهرستان سرمایه هایی مهم برای اعتلای نام هرمزگان و رودان اند که متاسفانه طی پنج سال اخیر با توجه به عدم تکمیل پروژه های این حوزه  از سوی متولیان ورزش هرمزگان حتی یک گام اساسی در رفع کمبود ها برداشته نشده است.

وی تاکید کرد: هم اکنون پروژه پیست دو ومیدانی ۱۳ ساله شده و چمن زمین فوتبال مجموعه ورزشی شهید چمران رودان علی رغم تازه کشت بودن و وعده متولیان ورزش استان جهت رفع مشکلات، همچنان با معایب فراوان در حال استفاده است.

غلامپور در ادامه با بیان اینکه  رودان در ایام نوروز ۹۸  به عنوان سومین شهرستان  گردشگر پذیر  هرمزگان شناخته شد خواستار توجه ایی ویژه و خاص از سوی متولیان امر  حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان به این شهرستان شد.

وی خواستار حضور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان به منظور ساماندهی وضعیت این حوزه در شهرستان شد.

فرماندار رودان گفتمان سازی با مردم را مهمترین رکن برون رفت از دغدغه ها مردمی و ایجاد آرامش در جامعه دانست.

وی اضافه کرد: ترمیم این سرمایه اجتماعی باید از سوی مدیران شهرستان در دستور کار قرار گیرد چرا که این مردم لیاقت بهترین ها را دارند. 

فرماندار رودان با اشاره به در پیش بودن انتخابات تصریح کرد:با توجه به حساسیت موضوع انتخابات  مدیران دستگاههای اجرایی از امکانات و تجهیزات دولت در این راه مراقبت کنند.

وی با بیان اینکه رودان در حوزه اشتغال روستایی در هرمزگان حائض رتبه نخست است گفت: باید اشتغال در سطح روستاها با نگاه ویژه ایی به نرخ حداکثری برسد.

غلامپور در پایان هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و آنرا یک دانشگاه و سند توسعه جمهوری اسلامی دانست.

وی اضافه کرد: رشادت ها و ایستادگی جوانان ایران اسلامی در جبهه ها حق علیه باطل و دفاع مقدس از مرز بوم را حاصل پیروی از رهنمود های معمار کبیر انقلاب و اسلام ناب محمدی سرچشمه گرفتن از قیام عاشورا عنوان کرد.

 


.انتهای پیام


خروج