75
فرمانداری رودان - اخبار > روستا فرصتی برای معرفی آثار فرهنگی و هنری و از ارکان استقلال اقتصادی و پشتوانه سیاسی محسوب می شود
آخرین اخبار
اخبار > روستا فرصتی برای معرفی آثار فرهنگی و هنری و از ارکان استقلال اقتصادی و پشتوانه سیاسی محسوب می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٤٠ 

 تاریخ:1398/07/15 


روستا فرصتی برای معرفی آثار فرهنگی و هنری و از ارکان استقلال اقتصادی و پشتوانه سیاسی محسوب می شود

مصطفی غلامپور فرماندار رودان با تبریک ۱۵ مهر ماه روز ملی روستا افزود: روستا از اركان استقلال اقتصادي، تقويت توان مالي و پشتوانه سياسي و امنيتي هر كشوري محسوب مي شود.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور اظهار داشت:وی اظهار داشت: بي شك روستا كانون مهر و عاطفه و تلاش و توليد و نقطه شروع هويت يك ملت است. 

فرماندار رودان بیان داشت: امروزه به يمن نگاه ارزشمند نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت تدبير و اميد ضمن توجه به ايجاد و توسعه زيرساختهاي توسعه روستايي، توجه ويژه اي به معيشت و اقتصاد روستا و تشخص بخشيدن به روستا و جايگاه روستائيان و حركت به سوي توسعه فراگير صورت گرفته است. 

وي يادآور شد: شهرستان رودان با دارا بودن فرصت هاي خدادادي و استعدادهاي توليدي و محيطي، زمينه تقويت فعاليت هاي اقتصادي را دارد و مسئولين در اين مسير همراه و حامي فعالان اقتصادي در روستاها هستند. 

غلامپور  از تلاش و همكاري همه جانبه تمامي دست اندر كاران توسعه روستايي به ويژه اعضاي محترم شوراهاي اسلامي روستاي و دهياران تشكر کرد  و ابراز  اميدواری کرد:  در مسير تحقق توسعه روستايي و رفع مشكلات روستائيان بيش از پيش گام برداشته شود.


.انتهای پیام


خروج