75
فرمانداری رودان - اخبار > دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با فرماندار رودان
آخرین اخبار
اخبار > دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با فرماندار رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٦٩٥ 

 تاریخ:1398/10/25 


دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با فرماندار رودان

حجت الاسلام والمسلمین مهدیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با مصطفی غلامپور فرماندار رودان دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در نشست یا مدیر کل اوقاف و امور خیریه با اشاره به وجود بقاع متبرکه فراوان در شهرستان رودان بویژه بارگاه مطهر امامزاده سید سلطان محمد اظهار داشت: باید از وجود بقاع متبرکه برای ارتقاء مسایل فرهنگی و هدایت جوانان استفاده کرد‌.

وی افزود: این امر نیازمند تدوین یک طرح با نگاهی ویژه به حوزه های فرهنگی است.

غلامپور با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات بقاع متبرکه شهرستان در دستور کار قرار گرفته است و تلاش خواهیم کرد این اماکن به قطب های فرهنگی استان مبدل شوند.

وی در ادامه خواستار فعالیت اوقاف در حوزه اشتغالزایی بویژه بحث ایجاد گلخانه شد و گفت: با رونق گرفتن این کار یک حرکت عظیم در حوزه اشتغال ایجاد می شود.

فرماندار رودان همچنین بر لزوم تعیین تکلیف برخی اراضی وقفی که در حوزه های مختلف در حال استفاده عام المنفعه است شد.


مدیر کل اوقاف و امور خیریه نیز در این نشست با بیان اینکه همت خوبی در مجموعه اوقاف با رویکرد فعالیت های فرهنگی و قرآنی و برپایی خیمه های معرفت در بقاع متبرکه ایجاد شده گفت: قطعا شاهد فضاهای  فرهنگی با غنایی مناسبی برای استفاده اقشار مختلف مردم بویژه نسل جوان خواهیم بود.

وی از ورود مجموعه اوقاف و امور خیریه هرمزگان به بحث آسیب های اجتماعی خبر داد و گفت: هم اکنون موسسات خیریه با توجه به فعالیت های فرهنگی و قرآنی به مسایل اجتماعی نیز به بهترین شکل ممکن پرداخته می شود.

 


.انتهای پیام


خروج