75
فرمانداری رودان - اخبار > مردم به توصیه های بهداشتی پیشگیری از کرونا توجه کنند/ برخی از اصناف رودان پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند
آخرین اخبار
اخبار > مردم به توصیه های بهداشتی پیشگیری از کرونا توجه کنند/ برخی از اصناف رودان پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٤٨٩ 

 تاریخ:1399/02/07 


مردم به توصیه های بهداشتی پیشگیری از کرونا توجه کنند/ برخی از اصناف رودان پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند

فرماندار رودان گفت: مردم شهرستان باید توصیه های بهداشتی پیشگیری از شیوع کووید ۱۹ را جدی بگیرند زیرا بهترین راهکار در این مورد حضور در منزل است و از تردد های غیرضروری پرهیز کنند.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان رودان گفت: فعالیت صنوفی که مجوز فعالیت را دارند باید طبق قوانین و رعایت پروتکل‌های خاصی از جمله رعایت بهداشت، ضدعفونی محل کسب و تأمین اقلام حفاظتی برای کارکنان انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه موضوع رعایت بهداشت نکردن همچنین ساعات فعالیت توسط واحدهای صنفی نگرانی‌های جدی را ایجاد کرده است، اظهار کرد: موضوع رعایت نکردن بهداشت و رعایت ساعت تعطیلی مغازه‌ها که باید ساعت ۱۸ انجام شود، از موارد نگرانی جدی است که اگر رعایت نشود ضمن اخطار پلمب خواهند شد.

فرماندار رودان در ادامه عنوان کرد: کماکان بازرسی و نظارت های لازم را در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی اصناف را به صورت مستمر انجام خواهند داد.

غلامپور با تاکید بر لزوم تداوم رعایت نکات بهداشتی از مردم، خواست: همچنان تا حد امکان برای کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در منازل خود بمانند و بهداشت فردی را با جدیت رعایت کنند.

وی افزود: برداشتن برخی محدودیت‌ها به معنای پایان بحران کرونا نیست و مردم همچنان باید موازین بهداشتی را رعایت کنند و از تردد غیرضروری پرهیز کنند.

غلامپور خاطر نشان کرد: از اعضای شورای تامین، امام جمعه، بسیج، هلال احمر، بخشداران، شهرداران، دهیاران و نیروهای نظامی و انتظامی در امر مبارزه با کرونا قدردانی و تشکر می کنم.

 


.انتهای پیام


خروج