75
فرمانداری رودان - اخبار > بانوان باید مسوولیت های اجتماعی خود را در جامعه ایفا کنند/ افکار و شخصیت حضرت زهرا (س) دانشگاه سبک زندگی بانوان مسلمان است/ بانوان نشاط اجتماعی را در جامعه و در بین جامعه زنان تبیین کنند/حضور پر رنگ امروز زنان در جامه نشأت گرفته از نگاه زیبا اسلام و انقلاب به زنان است
آخرین اخبار
اخبار > بانوان باید مسوولیت های اجتماعی خود را در جامعه ایفا کنند/ افکار و شخصیت حضرت زهرا (س) دانشگاه سبک زندگی بانوان مسلمان است/ بانوان نشاط اجتماعی را در جامعه و در بین جامعه زنان تبیین کنند/حضور پر رنگ امروز زنان در جامه نشأت گرفته از نگاه زیبا اسلام و انقلاب به زنان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٠٧٧ 

 تاریخ:1399/11/23 


بانوان باید مسوولیت های اجتماعی خود را در جامعه ایفا کنند/ افکار و شخصیت حضرت زهرا (س) دانشگاه سبک زندگی بانوان مسلمان است/ بانوان نشاط اجتماعی را در جامعه و در بین جامعه زنان تبیین کنند/حضور پر رنگ امروز زنان در جامه نشأت گرفته از نگاه زیبا اسلام و انقلاب به زنان است

فرماندار رودان گفت: حضور پر رنگ امروز زنان در جامه نشأت گرفته از نگاه زیبا اسلام و انقلاب به زنان است

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در نشست نقش زن در تبیین ارزش های انقلابی اسلامی اظهار داشت: بانوان رودانی همواره توانمندی خود را به ظهور رسانده اند و هر زمان که بانوان در عرصه های مختلف آمده اند بهترین بودند.

وی افزود: باید از ظرفیت ها و شاخص های مهم بانوان به بهترین شکل ممکن بهره گرفت.
وی با اشاره به نقش زن قبل از انقلاب و نقش زن در بعد از انقلاب گفت: با کمی تامل در کتب و نوشته های مختلف در خصوص نگاه رژیم پهلوی به زنان می توان یافت که زن در آن دوران ارزشی نداشته است.
وی افزود: این را اگر در غرب بنگریم به نگاه ابزاری و به عنوان یک کالا خواهیم رسید.
غلامپور با اشاره به حضور موفقیت آمیز بانوان در جای جای کشور بویژه مسوولیت های اجتماعی ، اداری گفت:امروز  بانو در اجتماع جمهوری اسلامی بیانگر موفقیت توام با عمل به آرمان های انقلاب است.
فرماندار رودان تصریح کرد: در غرب استفاده ابزاری از زنان را عین پیشرفت می دانند اما در جمهوری اسلامی هدف، نگاه در چارچوب مشخص اسلام ، شرعیت و نگاه انقلاب نقش زن تبیین می شود.
وی با اشاره تفاوت های نگاه به بانوان پیش از انقلاب تا کنون تاکید کرد: این نشأت گرفته از نگاه زیبا اسلام و انقلاب به زنان است.
مصطفی غلامپور در ادامه با اشاره به ابعاد شخصیت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله گفت: در دنیای که عصر تجدد است ، افکار حضرت فاطمه زهرا سلام الله بعد از ۱۴۰۰ سال هم اکنون باید در یک دانشگاهی با عنوان حضرت زهرا (س) بین بانوان برای ترویج زیست زهرا گونه تبیین و تدوین کنند.
وی دفاع از حریم ولایت را یکی از مهمترین شاخص های آن بزرگ بانوی اسلام عنوان کرد و گفت: امروز بانوان می توانند به بهترین شکل ممکن وظایف و رسالت های خود را نشان دهند.
غلامپور تاکید کرد: بانوان باید مسوولیت های اجتماعی خود را در جامعه ایفا کنند.
وی ادامه داد: بانوان نشاط اجتماعی را در جامعه و در بین جامعه زنان تبیین کنند.
وی  در پایان خاطر نشان کرد: دشمن امروز با وجود شبکه های تلویزیونی و ابزار مختلف بدنبال انحراف و هدف گذاری برای خروج از حد و حدود و شکسته شدن قبح بانوی مسلمان است.


.انتهای پیام


خروج