75
فرمانداری رودان - اخبار > بیش از ۱۳۸ میلیارد ریال طرح در روان به ثمر نشست
آخرین اخبار
اخبار > بیش از ۱۳۸ میلیارد ریال طرح در روان به ثمر نشست


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٠٧٨ 

 تاریخ:1399/11/23 


بیش از ۱۳۸ میلیارد ریال طرح در روان به ثمر نشست

در نهمین روز از دهه مبارک فجر ، بیش از ۱۳۸ طرح عمرانی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی در رودان با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در حاشیه افتتاح این طرح ها اظهار داشت: در نهمین روز از دهه مبارک فجر خیابان ۱۶ متری محله امام خمینی ره شهر بیکاه به طول ۳۰۰ متر و با اعتبار ۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی افزود: در ادامه یک واحد سردخانه و بسته بندی محصولات کشاورزی نیز در بیکاه با ظرفیت ۴۰۰ تن ، با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و  افتتاح شد.
وی ادامه داد: با افتتاح این طرح برای ۲۵ نفر بطور مستقیم ایجاد اشتغال شده است.
غلامپور تصریح کرد: در حوزه آموزش نیز پروژه توسعه دبیرستان علامه امینی رودان با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال شامل کتابخانه و فضای آزمایشگاهی به بهره برداری رسید.
فرماندار رودان از بهره برداری کارگاه ارمغان طبیعت رودان در حوزه صنعت با اعتبار ۳۹ میلیارد و یکصد میلیون ریال  خبر داد و گفت: در این کارگاه مصنوعات چوپی و  کود گلخانه که از نیازهای شهرستان است تولید می شود.
وی گفت: امروز همچنین فاز اول زمین چمن مصنوعی روستای آبنما با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال برای استفاده نوجوانان و جوانان این روستا مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی در ادامه بیان داشت:در این روز  افتتاح طرح روشنایی معابر روستاهای سرجوئیه و فاریاب در روستای سرجوئیه  با اعتبار ۲ میلیارد ۷۲۸ میلیون رودان انجام شد و در ادامه پروژه آسفالت معابر این روستا نیز با اعتبار ۶۲۵ میلیون رودان به بهره برداری رسید.
غلامپور خاطر نشان کرد: طرح توسعه مرکز جامع سلامت روستای خیرآباد نیز شامل ساختمان زیست پزشک، ساختمان زیست ماما و ساختمان سرایداری یا اعتبار یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال مورد بهره بردا قرار گرفت.،
وی از افتتاح بوستان نیایش روستای برنطین هم خبر داد و گفت: این بوستان شامل پارک بازی و فضای سبز با اعتبار ۲ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال توسط دهیاری ایجاد شده است.
فرماندار رودان اظهار داشت: در نهمین روز از دهه فجر ساز مکانیکی برنطین و رهبران در روستای برنطین از طرح های حوزه منابع طبیعی و آبخیز داری با اعتبار ۵ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.
 وی گفت: امروز در بخش جغین نیز پروژه  بهسازی معابر و بلوار شهید روانهادی شهر بالاشهر این بخش با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
غلامپور ادامه داد: ساختمان مرکز شبانه روزی جامع سلامت جغین شمالی با اعتبار ۷ میلیارد ۲۰۰ میلیون ریال انجام شد.


.انتهای پیام


خروج