75
فرمانداری رودان - اخبار > قدر دانی فرماندار از حضور حماسی مردم رودان در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن
آخرین اخبار
اخبار > قدر دانی فرماندار از حضور حماسی مردم رودان در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٠٨٠ 

 تاریخ:1399/11/23 


قدر دانی فرماندار از حضور حماسی مردم رودان در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن

فرماندار رودان با صثدور پیامی از حضور حماسی مدم شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ متن پیام مصطفی غلامپور بدین شرح است.

حضور حماسی یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه، میثاق دوباره مردم شریف شهرستان رودان با آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی و حمایت همه جانبه از نظام و انقلاب است.
مردم ولایتمدار شهرستان  همراه با دیگر هموطنان عزیزمان در جای جای ایران اسلامی با حضوری متفاوت  در این گردهمایی بزرگ ملی، این بار با حضوری خودرویی و موتوری نشان دادند، فراز و نشیب‌های مختلف نمی‌تواند در پیوند آنها با ولایت مطلقه فقیه، نظام اسلامی و شهدای جان برکف ذره ای خلل وارد کند و بعد از گذشت چهل و دو بهار از تولد انقلاب شکوهمند اسلامی، هر روز مستحکم تر از قبل پای حراست از آرمان‌های امام راحل(ره) ، شهدا و مقام معظم رهبری ایستاده اند و هر سال عمیق تر از گذشته بر این هدف پافشاری می‌کنند.
اینجانب از مردم شریف، مؤمن و ولایتمدار شهرستان رودان، خانواده معزز شهدا، جانبازان بزرگوار، روحانیون گرانقدر ، اصناف و بازاریان همیشه همراه، جامعه فرهنگیان و دانشگاهیان فرهیخته، هنرمندان و ورزشکاران مصمم و... که در این جشن باشکوه‌تر از همیشه 22 بهمن ماه، جلوه دیگری از عظمت، اقتدار و میثاق ملی را به نمایش گذاشتند، قدردانی نموده از تمامی عزیزانی که در برپایی این مراسم تلاش کرده اند، تشکر نموده، بهروزی همه در مسیر دستیابی به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.
مصطفی غلامپور
فرماندار شهرستان رودان


.انتهای پیام


خروج