شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > 10 طرح عمرانی در رودان افتتاح و کلنگ زنی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٧١ 

 تاریخ:1398/06/08 


10 طرح عمرانی در رودان افتتاح و کلنگ زنی شد

فرماندار رودان از افتتاح ۸ طرح و کلنگ زنی ۲ طرح عمرانی در ششمین روز از هفته دولت با اعتباری بالغ بر 140 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در حاشیه آیین بهره برداری از این پروژه ها افزود: در ششمین روز از هفته دولت، در حوزه بهداشت و درمان مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی بیکاه با اعتبار ۸ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال با زیر بنای ۵۰۰ متر مربع و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی شورانی رهدار با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال با ۴۱۰ متر مربع زیر بنا به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: در این روز عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی فوتسال روستای فاریاب با اعتبار ۷ میلیارد ریال با مشارکت دهیاری و اداره ورزش و جوانان احداث خواهد شد و دبستان دو کلاسه شهید حاجبی روستای کم کاردان بخش رودخانه نیز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال  در حوزه  ورزش و اموزش  آغاز شد.
غلامپور تصریح کرد: با بهره برداری از ۸ کیلومتر از روکش و آسفالت محور رودان به زیارتعلی با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال با عرض باند ۱۲ متر ، ۲۰ کیلومتر از پروژه آسفالت این محور مهم تکمیل شد.
وی گفت: بهره برداری از پروژه روشنایی معابر روستای رهدار را با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال دیگر طرح روز ششم هفته دولت در شهرستان رودان بود.
فرماندار رودان بیان داشت: طرح پروار بندی ۴۰۰ راسی دام سبک در دهستان رهدار با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در حوزه کشاورزی و دامپروری به بهره برداری رسید.
وی خاطر نشان کرد: در حوزه عمران شهری و روستایی نیز فاز دوم بلوار سردار شهید حاجبی در شهر زیارتعلی به طول ۵۵۰ متر و با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال ، طرح هادی روستای جنب آباد به طول ۷۸۹ متر یا اعتبار ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و طرح هادی روستای کردی شیرازی به طول ۱۸۰۰ متذ با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در بخش رودخانه به بهره برداری رسید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.