شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > طی یک سال گذشته یک هزار و هشتصد و سی میلیارد ریال پروژه در رودان به بهره برداری رسیده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٨٣ 

 تاریخ:1398/06/08 


طی یک سال گذشته یک هزار و هشتصد و سی میلیارد ریال پروژه در رودان به بهره برداری رسیده است

فرماندار رودان با بیان اینکه طی یکسال گذشته بالغ بر هزار یک هزار و هشتصد سی  میلیارد ریال پروژه به بهره برداری رسیده است گفت: علی رغم تمام محدودیت ها اتفاقات مهم و بزرگ در شهرستان محقق شده است.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جمع نماز گزاران نماز جمعه رودان با تقدیر از مردم شهرستان در همراهی و حمایت در جهت پیش برد اهداف نظام جمهوری گفت: فضای شهرستان رودان بهترین جا برای خدمت صادقانه است.

وی افزود: مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در با مردم بودن است و امروز بهتر از هر زمان این همراه  را میبینیم.

غلامپور تصریح کرد: علی رغم تحریم های ظالمانه دشمن و تروریسم اقتصادی، آنها با سد محکمی بنام ایستادگی مردم پای آرمان های انقلاب برخورده اند.

وی اضافه کرد: پیروی از منویات مقام معظم رهبری و قانون اساسی امورات کشور را به بهترین شکل ممکن به پیش می برد.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودان همراهی و‌ وحدت  را دو رکن اساسی مقابله با مشکلات دانست.

وی حضور مردم و مسوولین در کنار یکدیگر را مهمترین تفاوت نظام جمهوری اسلامی با سایر نظام ها عنوان کرد.

غلامپور خاطر نشان کرد: علی رغم تمام مشکلات ، تمام تلاش را برای پیشبرد اهداف نظام و رفع مشکلات بکار بسته ایم.

فرماندار رودان با بیان اینکه هفته دولت ، هفته همراهی و وحدت مردم و مسوولین است خاطر نشان کرد: طی یک سال گذشته با همراهی مردم یک هزار و هشتصد و سی  میلیارد ریال پروژه در سطح شهرستان به بهره برداری رسیده است.

وی  در ادامه افزود: بیشترین این خدمات در حوزه  آموزش ، انرژی، عمران شهری و روستایی، فرهنگ، دین مذهب ، رفاه و تامین اجتماعی، بهداشت و درمان، کشاورزی و منابع طبیعی با بهره برداری از پروژه های مهم و عظیم ارائه شده است.

مصطفی غلامپور در ادامه به جدیت دولت در ایجاد فرصت های اشتغال اشار کرد و گفت: هم اکنون نیز با هماهنگی کمیته امداد آمادگی اعطای  ۱۶۷۰ فقره تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان برای رونق تولید و ایجاد اشتغال، ایجاد شده است.

وی تاکید کرد: بیش از ۱۰ طرح تولیدی و اشتغال زا در شهرستان هم اکنون فعال شده اند که کمک شایانی را به تولیدات شهرستان و ایحاد اشتغال مستقیم خواهند کرد.

 


.انتهای پیام


خروج




کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.