پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > تاکید فرماندار رودان بر تمهید مقدمات لازم برای شروع باشکوه سال تحصیلی جدید در این شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٦٦ 

 تاریخ:1398/06/26 


تاکید فرماندار رودان بر تمهید مقدمات لازم برای شروع باشکوه سال تحصیلی جدید در این شهرستان

فرماندار رودان برتمهید مقدمات لازم برای شروع باشکوه سال تحصیلی جدید و ایجاد زیر ساخت های آموزشی و تربیتی در مدارس این شهرستان تاکید کرد.

 

 

 


 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رودان با تقدیر از اعضای این شورای در تحقق مصوبات و برنامه های حوزه آموزش و پرورش شهرستان خواستار همکاری و تعامل همه جانبه در آستانه بازگشایی مدارس شد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان رودان خاطر نشان کرد:  پروژه مهر از مهمترین و حساسترین برنامه های سالانه آموزش و پرورش است که اجرای آن نیازمند همکاری برون بخشی است. 

وی ضمن قدردانی از تلاشها و خدمات مجموعه دستگاهها و ادارات سطح شهرستان که در سالهای گذشته حضوری فعال در امر آماده سازی مدارس داشته اند تاکید کرد: در راستای اجرای پروژه مهر باید تمام ادارات با توجه به ظرفیت خود همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته و زمینه رسیدن به اهداف مورد نظر در حوزه آموزش رسمی کشور را فراهم کنند.

فرماندار رودان در ادامه بر لزوم ایجاد یک نظم ترافیکی در ایام بازگشایی مدارس تاکید کرد و گفت: رفع مشکلات ترافیکی از اولویت های متولیان امر قرار گیرد.

وی بیان داشت: حمایت از مجموعه خیرین مدرسه ساز در سطح شهرستان بطور همه جانبه وجود دارد و در این راه تمام تلاش برای رفع مشکلات مدارس خیر ساز نیر انجام خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به آغاز بکار دانشگاه فرهنگیان در شهرستان از ابتدای مهر ماه تصریح کرد: اقدامات لازم جهت فراهم شدن شرایط آغاز بکار این دانشگاه در شهرستان با جدیت پیگیری می شود.

وی در پایان برتمهید مقدمات لازم برای شروع باشکوه سال تحصیلی جدید و ایجاد زیر ساخت های آموزشی و تربیتی در مدارس این شهرستان تاکید کرد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.