پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨
اخبار > روستا فرصتی برای معرفی آثار فرهنگی و هنری و از ارکان استقلال اقتصادی و پشتوانه سیاسی محسوب می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٤٠ 

 تاریخ:1398/07/15 


روستا فرصتی برای معرفی آثار فرهنگی و هنری و از ارکان استقلال اقتصادی و پشتوانه سیاسی محسوب می شود

مصطفی غلامپور فرماندار رودان با تبریک ۱۵ مهر ماه روز ملی روستا افزود: روستا از اركان استقلال اقتصادي، تقويت توان مالي و پشتوانه سياسي و امنيتي هر كشوري محسوب مي شود.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور اظهار داشت:وی اظهار داشت: بي شك روستا كانون مهر و عاطفه و تلاش و توليد و نقطه شروع هويت يك ملت است. 

فرماندار رودان بیان داشت: امروزه به يمن نگاه ارزشمند نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت تدبير و اميد ضمن توجه به ايجاد و توسعه زيرساختهاي توسعه روستايي، توجه ويژه اي به معيشت و اقتصاد روستا و تشخص بخشيدن به روستا و جايگاه روستائيان و حركت به سوي توسعه فراگير صورت گرفته است. 

وي يادآور شد: شهرستان رودان با دارا بودن فرصت هاي خدادادي و استعدادهاي توليدي و محيطي، زمينه تقويت فعاليت هاي اقتصادي را دارد و مسئولين در اين مسير همراه و حامي فعالان اقتصادي در روستاها هستند. 

غلامپور  از تلاش و همكاري همه جانبه تمامي دست اندر كاران توسعه روستايي به ويژه اعضاي محترم شوراهاي اسلامي روستاي و دهياران تشكر کرد  و ابراز  اميدواری کرد:  در مسير تحقق توسعه روستايي و رفع مشكلات روستائيان بيش از پيش گام برداشته شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.