شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > نیروی انتظامی تأمین کننده امنیت، آرامش وسلامت در جامعه است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٥٤ 

 تاریخ:1398/07/16 


نیروی انتظامی تأمین کننده امنیت، آرامش وسلامت در جامعه است

فرماندار رودان گفت: نیروی انتظامی در کنار سایر نیرو های مسلح و با همکاری مردم، همواره برای کشور، امنیت، آرامش و سلامت را به ارمغان آورده است.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در دیدار با فرمانده و کارکنان شهرستان با تبریک هفته نیروی انظامی اظهار داشت: امنیت امروز ایران اسلامی مرهون خدمات ارزشمند و تلاش های شبانه روزی نیروی های خدوم انتظامی و نظامی است و امروز از مهمترین نیازهای بشریت محسوب می شود.

وی افزود:  با قرار گرفتن رودان درمحور ترانزیت قاچاق  مواد مخدرتلاش های نیروی انتظامی بیشتر نمایان شده است.

فرماندار رودان بیان داشت: امروزه وظیفه نیروی انتظامی در همه حوزه های تعریف شده و با تامل پایدار زیربنای یک امنیت مشارکتی در جامعه فراهم می شود.

غلامپور خواستار وارد شدن بیش از پیش نیروی انتظامی در حوزه آسیب های اجتماعی شد و گفت: نیروی انتظامی با شناسایی این آسیب های در نقاط مختلف پیشنهادات لازم را برای شتاب گیری در این حوزه ارایه شود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تعامل مردم با سازمان ها و ارگان ها، مربوط به پلیس است، اظهار داشت: نیروی انتظامی از زمان تشکیل تا کنون به خوبی اقتدار و توانمندی های خود را حفظ کرده است.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.