پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > پیام تسلیت فرماندار رودان بمناسبت در گذشت مادر شهیدان فاضلی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٩٢ 

 تاریخ:1398/07/18 


پیام تسلیت فرماندار رودان بمناسبت در گذشت مادر شهیدان فاضلی

مصطفی غلامپور فرماندار رودان به مناسبت در گذشت مادر شهیدان فاضلی پیام تسلیت صادر کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان: متن پیام مصطفی غلامپور بدین شرح است:

درگذشت اسوه صبر و ایثار، ایمان و مقاومت مرحومه فضه سالاری مادرشهیدان سرافراز محمد و جهانگیر فاضلی  از دلاوران دوران دفاع مقدس، موجب تاثر و تألم فراوان شد.

مادران مومنه شهدا اسوه های واقعی ایثار و گذشت هستند، که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت(ع) و با تاسی به سیره حضر حضرت صدیقه کبری ، فاطمه زهرا (س)، فرزندان شجاع، بصیر و انقلابی تربیت و در دفاع از ارزش‌ها، تقدیم ایران اسلامی کردند.

 اين جانب مصيبت درگذشت اين بانوي پرهيزكار را به مردم شريف شهرستان رودان به‌ويژه خانواده معزز و بازماندگان محترم ايشان تسليت عرض نموده از درگاه ايزد منان،علو درجات آن فقيده سعيده را مسالت مي‌نمايم. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.