پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > رونق تولید کشور را در برابر تهدیدات دشمن واکسینه خواهد کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٩٣ 

 تاریخ:1398/07/18 


رونق تولید کشور را در برابر تهدیدات دشمن واکسینه خواهد کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار رودان گفت:رونق تولید، کشور را با ایجاد اشتغال خود در مقابله تهدیدات دشمن واکسینه خواهد کرد.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ کورش نیک طبع در جلسه رفع موانع تولید شهرستان رودان به تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید در راستای رونق تولید اشاره کرد و گفت: فعالیت این واحد های تولیدی  کشور را با ایجاد اشتغال خود در مقابله تهدیدات دشمن واکسینه خواهد کرد.

وی افزود: تمام تلاش دستگاههای اجرایی در راستای ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید باشد.

معاون سیاسی فرماندار رودان تاکید کرد: باید این تلاش های به سمت افزایش تولیدات کشور و رونق اقتصاد کشور حرکت کند.

وی در ادامه به مشکلات یکی از کارگاه های تولید  شن و ماسه در رودان اشاره کرد و گفت: این کارگاه  با ایجاد ۴۰ اشتغال و صادرات تولیدات خود به کشورهای همسایه امروز نمونه بارز تحقق رونق تولید است.

نیک طبع در ادامه خواستار تلاش مضاعف اعضای کارگروه بر رفع مشکلات موجود این کارگاه شد و تصریح کرد: با یک هماهنگی، اقدامات اساسی و قانونی رفع مشکلات موجود آن صورت گیرد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.