شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > تاکید فرماندار رودان بر لزوم تثبیت قیمت محصولات کشاورزی در شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٨٩٣ 

 تاریخ:1398/08/14 


تاکید فرماندار رودان بر لزوم تثبیت قیمت محصولات کشاورزی در شهرستان

فرماندار رودان در نشست با مدیران جهاد کشاورزی ، تعاون روستایی و نظام صنفی کشاورزان شهرستان بر لزوم برنامه ریزب در جهت تثبیت قیمت محصولات کشاورزی تاکید کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ فرماندار رودان در نشست با مدیران جهاد کشاورزی ، تعاون روستایی و نظام صنفی کشاورزان شهرستان بر لزوم برنامه ریزب در جهت تثبیت قیمت محصولات کشاورزی تاکید کرد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه معیشت مردم شهرستان بر پایه کشاورزی استوار است باید با ارایه راهکارهای کارآمد از آفت قیمت محصولات کشاورزی جلوگیر و حمایت همه جانبه ایی از کشاورزان و باغداران صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه هم اکنون قیمت برخی محصولات کشاورزی مانند بادمجان پایین است گفت: این امر موجب ضرر و زیان کشاورزان خواهد شد.

غلامپور تصریح کرد: دستگاههای متولی امر باید با برنامه ریزی صحیح و هدفمند و اطلاع رسانی مناسب وارد عمل شده تا قیمت محصولات کشاورزی به قیمت های واقعی مبدل شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.