شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > همه توان را برای رفع مشکلات بکار خواهیم بست/ مرکز خدمات جامع سلامت جغین شمالی پیش از دهه فجر به بهره برداری می رسد/ اتمام پروژه راه جغین اولین اولویت دولت در این بخش است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩١٤ 

 تاریخ:1398/08/15 


همه توان را برای رفع مشکلات بکار خواهیم بست/ مرکز خدمات جامع سلامت جغین شمالی پیش از دهه فجر به بهره برداری می رسد/ اتمام پروژه راه جغین اولین اولویت دولت در این بخش است

فرماندار رودان گفت: همه مسوولان پشت میز انقلاب هستند و باید همه در کنار یکدیگر با یک وحدت و همدلی امورات را به پیش ببرند و با وجود این همدلی در شهرستان تمام توان را برای رفع مشکلات بکار خواهیم بست.

 

 

 


 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جمع  مردم شهر بالاشهر و روستای بجگوییه بخش جغین اظهار داشت: با توجه به فشارهای استکبار جهانی بر جمهوری اسلامی کارهای بسیار خوب و مثبتی در شهرستان تحقق یافته است.

وی افزود: امروز این تحریم های کمک شایانی را به ما در جامعه عمل پوشاندن به فرموده معظم له در تحقق اقتصاد بدون نفت کرده است .

فرماندار رودان گفت: یقینا این تحریم هاست که ما را قوی و پیروز در همه صحنه ها خواهد کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودان تصریح کرد: همه مسوولان پشت میز انقلاب هستند و باید همه در کنار یکدیگر با یک وحدت و همدلی امورات را به پیش ببرند.

وی با اشاره به برخی از مشکلات بخش جغین تصریح کرد: طی همین چند ماه اخیر برای رفع مشکلات این بخش استاندار محترم هرمزگان و معاونین ایشان و همچنین چندین مدیر کل با حضور در بخش جغین اقدامات اساسی را انجام داده اند.

وی بیان داشت: با حضور در جمع مردم و بازدید از مشکلات بدنبال لمس مشکلات از نزدیک و اتخاذ تدابیر لازم برای رضایت مندی مردم هستیم.

غلامپور تاکید کرد: هم اکنون پروژه جاده جغین بدون هیچ اعتبار تخصیصی با همکاری مسوولان در حال اجرا است.

وی ادامه داد: اتمام جاده جغین  مهمترین اولویت و دستور کار دولت در این منطقه است.

وی بر لزوم رفع مشکل آب شرب در برخی نقاط جغین اشاره کرد و گفت: این امر نیز به عنوان مطالبه مردمی مرتفع خواهد شد.

غلامپور خاطر نشان کرد: با پیگیری انجام شده ، مرکز خدمات بهداشتی و درمانی جغین شمالی نیز پیش از دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی راه اندازی شهرداری بالاشهر  را در جغین یکی دیگر از اقدامات مثبت دولت برای عمران و آبادانی جغین عنوان کرد.

وی تاکید کرد: همه توان را برای رفع مشکلات و خدمت کردن به مردم شهرستان رودان و بویژه مردم شهید پرور بخش جغین بکار خواهیم بست.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.