شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > انعکاس امور فرهنگی درون سازمانی به بهترین شکل صورت گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٣٧ 

 تاریخ:1398/08/18 


انعکاس امور فرهنگی درون سازمانی به بهترین شکل صورت گیرد

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار رودان خواستار برگزاری برنامه های فرهنگی مناسب و تاثیر گذار شد و گفت: انعکاس امور فرهنگی درون سازمانی به بهترین شکل صورت گیرد.

 

 

 


 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ کورش نیک طبع در جلسه شورای فرهنگی فرمانداری اظهار داشت: انعکاس امورات فرهنگی از کانال این شورای به بهتر شکل گیرد.

وی خواستار پرداختن به امورات فرهنگی در مناسبت های ملی و مذهبی در سیستم اداری شد و بیان داشت: با توجه به امکانات موجود، برنامه هایی مناسب و تاثیر گذار اجرا شود.

وی تاکید کرد: این موضوع باید به سایر دستگاه های اجرایی شهرستان ارجاع داده شود و به تناسب وظایف محوله هر دستگاه باید در امور فرهنگی درون سازمانی جلودار باشد.

معاون فرماندار رودان تصریح کرد: اجرای برنامه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی را در محیط اداری  موجب ایجاد شور نشاط و همدلی لی و هم افزایی در بین کارکنان خواهد شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.