شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > بازدید فرماندار رودان از درمانگاه ولی عصر(عج) رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٤٧ 

 تاریخ:1398/08/19 


بازدید فرماندار رودان از درمانگاه ولی عصر(عج) رودان

مصطفی غلامپور فرماندار رودان در بازدید از درمانگاه ولی عصر عج رودان از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به مردم قرار گرفت.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در بازدید از درمانگاه ولی عصر عج رودان از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به مردم قرار گرفت.

فرماندار رودان در حاشیه این بازدید تصریح کرد: هم اکنون در این مرکز درمانی با حضور دو پزشک عمومی، دندان پزشک، ماما و داروخانه  خدمات مناسبی به مردم ارائه می شود.
وی بابیان اینکه این با وجود این خدمات و کادر درمانی تلاش خواهد شد با استفاده از طرفیت های موجود و ارتقاء کیفیت و کمیت خدمات ، در دو شیفت کاری خدمات رسانی به مردم صورت گیرد..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.