شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > خانه ووشو شرق هرمزگان در رودان راه اندازی می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٦٠ 

 تاریخ:1398/08/20 


خانه ووشو شرق هرمزگان در رودان راه اندازی می شود

رئیس هیات ووشو هرمزگان با فرماندار رودان دیدار گفتگو کرد‌.

 

 

 


علیرضا بهرمن رئیس هیات ووشو هرمزگان در دیدار با مصطفی غلامپور فرماندار رودان با تمجید از عملکرد ووشو کاران رودان در مسابقات استانی و کشور کسب افتخار متعدد آنها را نشان از استعداد و توانمندی ورزشکاران رودان در این رشته عنوان کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به وجود این ظرفیت بالا در شهرستان رودان زمینه های راه اندازی خانه ووشو در شهرستان رودان به زودی ایجاد خواهد شد.

فرماندار رودان نیز در این دیدار برای هرگونه همکاری به جهت تحقق این امر مهم اعلام آمادگی کرد و افزود: در کنار هیات ووشو و ورزشکاران توانمند رودان برای اعتلای این رشته ورزشی هستیم.

غلامپور تصریح کرد: شهرستان رودان در حوزه ورزش نخپه پرور است و باید تلاش کرد آنچه در خور و شان آنهاست فراهم شود.

وی تاکید کرد: ورزش در هر حرکتی زیر بنایی محسوب می شود چرا که موجب ساخت جامعه ایی سالم خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.