چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > کار آفرینی مبنای اشتغال است/ از گذر کار آفرینی ارزش آفرینی در جامعه ایجاد خواهد شد/بانوان محرک خوبی برای رشد اقتصادی محسوب می شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١١٩ 

 تاریخ:1398/09/07 


کار آفرینی مبنای اشتغال است/ از گذر کار آفرینی ارزش آفرینی در جامعه ایجاد خواهد شد/بانوان محرک خوبی برای رشد اقتصادی محسوب می شوند

فرماندار رودان گفت:  بانوان امروز در اجتماع محرک خوبی برای توسعه و رشد اقتصادی محسوب می شوند.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در همایش بانوان کارآفرینان در شهرستان رودان اظهار داشت: امروز تروریسم اقتصادی و استکبار جهانی با تحریم های همه جانبه به دنبال ضربه زدن به بدنه اقتصاد و معیشت جامعه است.

وی افزود: این شرایط امروز جامعه ایحاب میکند با ورود به حوزه های مختلف از جمله ایجاد کار آفرینی قدم های مهم و اساسی را در مقابله با حربه های دشمن برداشت.

فرماندار رودان تصریح کرد: امروز متفاوت با گذشته باید به کار آفرینی با آموزش و علم دنیا رونق بخشید.

وی با بیان اینکه یکی از خواسته های اصلی جوانان جامعه اشتغال است گفت: کار آفرینی مبنای ایجاد اشتغال در جامعه است.

غلامپور ادامه داد: باید کار آفرینی مبنای ایجاد اشتغال در جامعه از سوی تمامی مسوولان و متولیان امر قرار گیرد.

وی گفت: از گذر کار آفرینی ، ارزش آفرینی در جامعه ایجاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: ارزش آفرینی از دستان توانمند کار آفرینان ایجاد می شود و بانوان بخش زیادی از این امر را در جامعه به خود اختصاص داده اند.

غلامپور خاطر نشان کرد: بانوان امروز در اجتماع محرک خوبی برای توسعه و رشد اقتصادی محسوب می شوند.

فرماندار رودان از استفاده از تجربیات کار آفرینان موفق و ناموفق، استفاده از روش های مشارکت ، مهارت اندوزی و هدف گذاری به عنوان زمینه های موفق در حوزه کار آفرینی یاد کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.