چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > دیدار فرماندار رودان با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٤٤ 

 تاریخ:1398/09/12 


دیدار فرماندار رودان با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان

مصطفی غلامپور فرماندار رودان در دیدار با امید ذاکری مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان مشکلات شهرستان را در آین حوزه پیگیری کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در این دیدار از آمادگی شهرستان برای مشارکت در اجرای سازه های آبخیزداری با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی خبر داد.
وی در ادامه خواستار رسیدگی و تعیین و تکلیف اراضی بخش رودخانه شد و بر لزوم ارتقاء تجهیزات و امکانات اداره منابع طبیعی شهرستان تاکید کرد.
ذاکری مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان نیز از افزایش ۴ برابری اعتبارات،تامین خودرو، امکانات و تامین نیروی انسانی آبخیزداری و منابع طبیعی شهرستان رودان خبر داد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.