چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > انتخابات محل قانون، شفافیت و رقابت است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٧١ 

 تاریخ:1398/09/13 


انتخابات محل قانون، شفافیت و رقابت است

فرماندار رودان گفت: انتخابات محل قانون،شفافیت و رقابت است و باید این اصول را در جامعه معنا کرد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی شهرستان رودان افزود: در اجرای قانون انتخابات ، از بین ۳۰ معتمد محلی هشت عضو اصلی و پنج عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

 

 

مصطفی غلامپور در این جلسه اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اسلامی تنها کشوری است  در دنیا که مجریان واقعی انتخابات در آن را مردم تشکیل میدهند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان رودان بیان داشت: انتخابات محل قانون،شفافیت و رقابت است و باید این اصول را در جامعه معنا کرد.

وی افزود: وظیفه تمام برگزار کنندگان انتخابات ، برگزاری یک انتخابات بی طرفانه و سالم است.

وی خاطر نشان کرد: مهمترین اصلی که باید از سوی مجریان  ویژه تر به آن پرداخت شود، بحث امید آفرینی در جامعه است.

غلامپور ادامه داد: بواسطه شرایط حساسی که هم اکنون در کشور حاکم است باید به بهترین نحو ممکن شور، نشاط و امید را برای مشارکت در انتخابات ایجاد کرد.

وی مشارکت را زمینه مشروعیت این رویداد مهم ملی دانست و خواستار ورود همه جانبه مجریان انتخابات برای افزایش میزان مشارکت مردم شد.

فرماندار رودان با بیان اینکه در همه ارکان انتخابات اتکا به قانون واجب است تاکید کرد: در مواجه با کاندیداها اصل بیطرفی رعایت شود.

وی  امانت داری در انتخابات را مهمترین وظیفه برگزار کنندگان عنوان کرد وگفت؛ و باید با اجرای قانون از آرا مردم صیانت و حفاظت کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.