چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > حمایت از سرمایه گذاران و کار آفرینی راه نجات حوزه اشتغال است/ بیشترین وقت و انرژی مدیران به حوزه اشتغال اختصاص یابد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٧٣ 

 تاریخ:1398/09/13 


حمایت از سرمایه گذاران و کار آفرینی راه نجات حوزه اشتغال است/ بیشترین وقت و انرژی مدیران به حوزه اشتغال اختصاص یابد

فرماندار رودان گفت: حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینی راه نجات حوزه اشتغال است.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رودان اظهار داشت: در شرایط حساس کنونی باید شرایط اشتغال در شهرستان بیش از گذشته تسهیل و فراهم شود.

نماینده عالی در شهرستان رودان ، حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینی راه نجات حوزه اشتغال دانست.

وی تاکید کرد: همه اعضای کارگروه باید در تشویق و ترغیب سرمایه گذاران برای ایجاد کار آفرینی و رونق بخشیدن به تولید و اشتغال پیشگام باشند.

غلامپور در ادامه تصریح کرد: مدیران دستگاههای اجرایی تمام تلاش را در این راه بکار گرفته و تسهیل و تکریم  سرمایه گذار را اولویت قرار دهند.

وی خواستار ارایه طرح و ایده های عملی در حوزه اشتغال شد و گفت: هماهنگی های لازم برای تحقق آنها با نهاد ها و دستگاههای مختلف ایجاد خواهد شد.

فرماندار رودان تاکید کرد: باید بیشترین وقت و انرژی مدیران به حوزه اشتغال پایدار اختصاص یابد تا شاهد تحولی اساسی در این بخش باشیم.

وی خواستار حمایت ویژه از کسب و کار های اینترنتی و مجازی شد و گفت: ایده های نو و خلاقانه جوانان شهرستان جذب و با مدیریت صحیح در قالب اشتغال پایدار راه اندازی شوند. 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.