چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > دانشجویان سرمایه های عظیم اجتماعی هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٢٣٠ 

 تاریخ:1398/09/18 


دانشجویان سرمایه های عظیم اجتماعی هستند

 دانشگاه و دانشجویان سرمایه های عظیم اجتماعی هستند که باید جایگاه ویژه شان در جامعه تبیین شود.

 

 

 


 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در آیین گرامیداشت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان رودان با گرامیداشت ۱۶ آذر ماه آینده روز را یاد آور خاطرات متفاوت و تاریخ سازی در تاریخ ایران اسلامی دانست.

وی افزود: سه جوان دانشجو در ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ با شهادت خود پایه های انقلاب اسلامی پی ریزی کردند.

فرماندار رودان تصریح کرد: دانشجو و دانشگاه سرمایه عظیم اجتماعی هستند که باید جایگاه ویژه شان در جامعه تبیین شود.

وی از دانشجویان به عنوان گروه مرجع و تاثیر گذار در جوامع یاد کرد و گفت: دانشجویان باید هم تاکنون به رسالت و مسئولیت اجتماعی خود که روشنگری است عمل کنند.

غلامپور اضافه کرد: دانشجویان با درک شرایط کشور و نگاه به سیاست ها، حربه ها و کار شکنی های دشمنان و استکبار روشنگری جامعه را سرلوحه خود قرار دهند.

وی در ادامه از دانشجویان به عنوان موتور توسعه کشور نیز یاد کرد و افزود: قطعا این دانشجویان اند که ورود به عرصه های مختلف علم، فن آوری ، مهارت و دانش های روز دنیا موجبات شکوفایی اقتصادی ، اجتماعی و علمی کشور رقم خواهندزد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.