چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > اجلاس نماز آغازي براي حركت ويژه در مسيرمعنويت است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٢٣٨ 

 تاریخ:1398/09/19 


اجلاس نماز آغازي براي حركت ويژه در مسيرمعنويت است

فرماندار رودان برگزاری اجلاس نماز رافرصتي مغتنم و افتخاري بزرگ براي اين شهرستان برشمرد و گفت: اين اجلاس آغازي براي حركت هاي ويژه درمسير ترويج فرهنگ نماز و معنويت است.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز در شهرستان رودان اظهار داشت: وی برگزاری این اجلاس را راهی برای ترویج ارزش های نماز در جامعه است.

وی خواستار انجام کار کاربردی در این حوزه شد و گفت: باید برای ترویج و تبلیغ نماز متر و معیار مشخصی داشت.

غلامپور بیان داشت: رودان را با وجود حضور پر رنگ جوانان و اقشار مختلف در صفوف نمازهای جماعت و نماز جمعه، شهر نمونه در حوزه پاسداشت جایگاه نماز دانست.

وی اظهار داشت: باید این علاقمندی مردم و حضور پر رنگ در این اجتماع های معنوی عظیم انعکاس داده شد.

فرماندار رودان با اشاره به برکات نماز در جامعه تاکید کرد: باید فضایل و ارزش های فراوان نماز در بین دانش آموزان به بهترین شکل ممکن تبیین شود.

وی تصریح کرد: برپایی اجتماع عظیم نماز گزاران دانش آموزان در راستای ترویج این فضیلت بزرگ الهی انجام شود.

غلامپور ابراز داشت: باید نگاه به نماز و برپایی نماز جماعت در مساجد و مدارس در بین اقشار جامعه متحول شود.

وی با تاکید بر لزوم برپایی نماز در ادارات از سوی رئیس هر اداره و دستگاه اجرایی شهرستان افزود: معتقدم اقامه نماز علاوه بر افزایش روحیه امانت داری کارمندان از بروز بسیاری از کارهای ناشایست جلوگیری می‌کند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.