دوشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٨
اخبار > آموزش دهیاران موجب ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥١٠ 

 تاریخ:1398/10/07 


آموزش دهیاران موجب ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم می شود

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار رودان گفت: برگزاری دوره های آموزشی ویژه دهیاران موجب ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم در حوزه های مختلف خواهد شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ سید عبدالوهاب هاشمی در جمع دهیاران بر لزوم استمرار دوره های آموزشی تاکید کرد و افزود: دهیاران این آموزش های را در امورات خود به بهترین شکل اجرایی کنند.

وی افزود: دهیاران علی رغم تجربیات خود از این دور های آموزشی برای ارتقاء کیفیت کار در راستای ارایه خدمات مطلوب بهره ببرند.

هاشمی بیان داشت: افزایش اطلاعات و آگاهی داشتن از تمامی ضوابط و قوانین و مقررات نیاز دهیاران است.

گفتنی است؛ دوره آموزشی « قوانین و مقررات ساخت و ساز و امور اراضی» با حضور دهیاران بخش های مرکزی، بیکاه و جغین از امروز هفتم دی ماه آغاز شده و تا پایان وقت‌ اداری هشتم دی ماه نیز ادامه خواهد یافت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.