يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
اخبار > دغدغه ها و مطالبات مردمی در شهرستان در حال رسیدگی است/ مدیران اقدامات صورت گرفته را اطلاع رسانی و شفاف سازی کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥٣٤ 

 تاریخ:1398/10/10 


دغدغه ها و مطالبات مردمی در شهرستان در حال رسیدگی است/ مدیران اقدامات صورت گرفته را اطلاع رسانی و شفاف سازی کنند

فرماندار رودان با اشاره به برخی مطالبات مردمی در حوزه حفاظت از منابع ملی در شهرستان گفت: پیگیری و رسیدگی به در خواست ها و مطالبات مردمی با جدیت در حال رسیدگی است.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جلسه شورای حفظ اموال عمومی و  منابع ملی شهرستان رودان اظهار داشت: باید مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی به تمامی تخلفات موجود ورود کنند.

وی افزود: به هنگام وجود مشکل باید مصالح مردم اولویت قرار داده شود.

غلامپور با اشاره به برخی مطالبات مردمی طی مدت اخیر در سطح شهرستان در حوزه های مختلف خواستار اقدامات فوری و قانونی شد.

فرماندار رودان تصریح کرد: هماهنگی و همراهی مابین ادارات موجب ارایه خدمات بهتر و موثر به مردم خواهد شد.

 وی در ادامه بر لزوم اقدام قانونی در راستای حفاظت از منابع ملی و عمومی مردم تاکید کرد و گفت: قطعا انجام اقدامات قانونی موجب پیشگیری از پیامدهای آینده خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: نباید بی قانونی در جامعه حاکم شود و باید مسئولان پاسخگو مطالبات مردمی بوده و اطلاع رسانی و شفاف سازی لازم را در دستور کار داشته باشند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.