يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
اخبار > مرکز توانمند سازی و صیانت اجتماعی معتادان در رودان احداث خواهد شد/توانمند سازی و صیانت اجتماعی از معتادان حلقه مفقوده حوزه مبارزه با مواد مخدر است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥٣٥ 

 تاریخ:1398/10/10 


مرکز توانمند سازی و صیانت اجتماعی معتادان در رودان احداث خواهد شد/توانمند سازی و صیانت اجتماعی از معتادان حلقه مفقوده حوزه مبارزه با مواد مخدر است

فرماندار رودان گفت: با همکاری و مشارکت شهرداری مرکز توانمند سازی و صیانت اجتماعی از معتادان در رودان احداث خواهد شد.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان: مصطفی غلامپور در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان اظهار داشت: پیش گیری مهمترین اصل در بحث مبارزه با مواد مخدر است و باید با انجام اقدامات پیشگیرانه از پیامدهای این بلای خانمان سوز جلوگیری کرد.

وی به بحث صیانت اجتماعی از مبتلایان به بیماری اعتیاد اشاره کرد و گفت: علاوه بر بحث پیشگیری و کنترل در حوزه مبارزه با مواد مخدر صیانت اجتماعی و توانمند سازی معتادان حلقه مفقوده این بخش است.

غلامپور ادامه داد: باید زمینه برای یک فرد معتاد پس از دوران بازتوانی برای ورود به اجتماع و اشتغال فراهم شود.

وی تاکید کرد: ایجاد یک شخصیت اجتماعی برای این افراد از مهمترین نکات در این خصوص است که با تحقق صیانت اجتماعی جایگاه افراد در جامعه به اینگونه بازسازی می شود.

فرماندار رودان خواستار فعالیت های  بیشتر و تاثیر گذار شد و گفت: قطعا انجام فعالیت های عملی در جامعه اثر بخشی کاملتری خواهد داشت.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.