دوشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٨
اخبار > راهپیمایی نمازگزاران رودان در محکومیت شهادت سردار سلیمانی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥٨٢ 

 تاریخ:1398/10/13 


راهپیمایی نمازگزاران رودان در محکومیت شهادت سردار سلیمانی برگزار شد

نمازگزاران رودان امروز پس از اقامه نماز جمعه با راهپیمایی خودجوش، جنایت امریکای جهانخوار در به شهادت رساندن سردار قهرمان اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را محکوم کردند.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ نمازگزاران رودان  امروز پس از اقامه نماز جمعه با راهپیمایی خودجوش، جنایت امریکای جهانخوار در به شهادت رساندن سردار قهرمان اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را محکوم کردند.

نمازگزاران با سردادن شعارهای سردار با شهامت شهادتت مبارک، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، ملت ما آماده است، هنگامه قیام است، از مسئولان خواستند از عاملان شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی انتقام سختی بگیرند.

امام جمعه رودان، فرماندار رودان و فرمانده سپاه ناحیه رودان نیز همگام با نماز گزاران این اقدام تروریستی آمریکای جنایتکار را محکوم کردند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.