يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
اخبار > برای برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه تلاش می کنیم/مسوولان با عملکرد مثبت امید به جامعه تزریق کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٦٩٤ 

 تاریخ:1398/10/25 


برای برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه تلاش می کنیم/مسوولان با عملکرد مثبت امید به جامعه تزریق کنند

فرماندار رودان گفت: برای برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور با حضور حداکثری مردم در این شهرستان تلاش می کنیم.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جلسه شورای اداری بخش بیکاه با اشاره به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواستار برگزار یک انتخابات شفاف و سالم‌  شد.

فرماندار رودان تصریح کرد:  اهميت انتخابات بر كسي پوشيده نيست و اساس كار ما تلاش براي برگزاري انتخاباتي سالم، باشكوه، قانونمند و با رعايت اصل امانتداري است. 

وی افزود: با توجه به اهمیت این موضوع مسوولان باید برای امید افکنی در جامعه و رونق بخشی در تمامی امور  برای جلب رضایت مردم بیش از پیش تلاش کنند.

وی در ادامه خواستار رفع مشکلات مردم با رعایت موازین قانونی شد.

غلامپور گفت: مسوولان با عملکردشان امید در جامعه را نهادینه کنند.

وی تاکید کرد: هم اکنون استکبار جهانی تمام تلاش خود را با تحریم های ظالمانه برای ایجاد نا امیدی در جامعه بکار بسته است و این تلاش های مقابله با حربه های استکبار و دشمنان خواهد بود.

فرماندار رودان تصریح کرد: باید با عزت برگفته از تلاش و کوشش و ایجاد عملکرد مثبت دشمنان را نا امید کرد.

وی خاطر نشان کرد:امروز  فرهنگ مطالبه در جامعه مهم است و مدیریت آن مهمتر و باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه علی رغم محدودیت های مختلف چرخه عمران و آبادانی در رودان از کار نیفتاده گفت: باید این زنجیره مستحکم تر شود تا توسعه در جای جای شهرستان گسترده شود.

وی خواستار شفاف سازی از سوی مدیران دستگاههای اجرایی شد و اظهار داشت: طی یک سال گذشته ۱۸۳ میلیارد تومان پروژه عمرانی به بهره برداری رسیده است و با عملکرد بهتر میتوان این آمار را ارتقا داد.

فرماندار رودان با اشاره به اینکه برنامه ریزی به منظور برگزاری جلسات شورای اداری و ملاقات های عمومی مردمی در مرکز بخش ها برگزار خواهد شد گفت: بدنبال خدمت رسانی به مردم با حضور در کنار آنها برای سهولت در رفع مشکلات داریم.

وی با اشاره به اینکه پروژه راه بیکاه به میناب در دستور کار قرار گرفته و پس از اتمام مطالعه های کارشناسی و تخصیص اعتبار بزودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.


 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.