يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
اخبار > پیگیری برای رفع مشکل کمبود گاز مایع در رودان در حال انجام است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٧٠٤ 

 تاریخ:1398/10/26 


پیگیری برای رفع مشکل کمبود گاز مایع در رودان در حال انجام است

فرماندار رودان با بیان اینکه تا کنون یک محموله ۱۹ تنی گاز مایع از روز گذشته در رودان توزیع شده است گفت: امروز نیز یک محموله ۱۹ تنی دیگر توزیع خواهد شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ فرماندار رودان با بیان اینکه تا کنون یک محموله ۱۹ تنی گاز مایع از روز گذشته در رودان توزیع شده است گفت: امروز نیز یک محموله ۱۹ تنی دیگر توزیع خواهد شد.

مصطفی غلامپور در حاشیه بازدید از محل توزیع سلیندر گاز مایع در رودان با بیان اینکه همچنان کمبود گاز مایع در رودان داریم افزود: در این راستای با اقدام انجام شده ۵۰۰ سیلندر گاز مایع نیز تا فردا در رودان توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: برای جبران این کمبود تمام تلاش را بکار خواهیم گرفت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.