شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > همزمان با دهه فجر ۴۵ پروژه عمرانی در رودان به بهره برداری می رسد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٨٤١ 

 تاریخ:1398/11/12 


همزمان با دهه فجر ۴۵ پروژه عمرانی در رودان به بهره برداری می رسد

فرماندار رودان گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر ۴۵ پروژه و طرح عمرانی در شهرستان با اعتباری با بالغ بر ۸۲۳ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور اظهار داشت: این طرح ها در ۱۰ فصل آموزش، انرژی، دین و مذهب، رفاه،تامین اجتماعی و فرهنگی و گردشکری، بهداشت، کشاورزی و منابع طبیعی، مسکن، عمران شهری و روستایی، ورزش، صنعت و اشتغال و خودکفایی خواهد بود.

فرماندار رودان افزود: در این بین، فصول انرژی و مسکن ، عمران شهری و روستایی هر کدام  با ۱۳ پروژه بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده اند.

وی ادامه داد: بیشترین میزان اعتبار نیز با ۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار به فصل انرژی تعلق داد.

غلامپور خاطر نشان کرد: در دهه فجر ۸ پروژه در شهر رودان، ۱۷ پروژه در بخش مرکزی ، ۶ پروژه در بخش رودخانه، ۸ پروژه در بخش بیکاه و  ۶ پروژه نیز در بخش جغین مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

و همچنین از پروژه های احداث دبستان ۱۲ کلاسه برکت وحدت سرجوئیه ، اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب به طول ۱۰ کیلومتر ، عملیات آبرسانی به روستای دست صفا، پست هوایی برق ۶۴ دستگاه ، مرکز نوآوری شرکت تعاونی تاک سبز طبیعت رودان، مرکز جامع سلامت روستایی جغین شمالی، زمین چمن مصنوعی ورزشی روستای خراجی و‌ ۳۵۰ طرح اشتغال زایی و خود کفایی به عنوان برخی پروژه های شاخص قابل افتتاح ایام الله دهه فجر در شهرستان رودان نام برد.

 


.انتهای پیام


خروج




کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.