سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩
اخبار > زنگ انقلاب در مدارس رودان طنین انداز شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٨٥٨ 

 تاریخ:1398/11/13 


زنگ انقلاب در مدارس رودان طنین انداز شد

همزمان با آغاز دهه فجر زنگ انقلاب با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در دبیرستان دخترانه عترت رودان نواخته شد.

 

 

 


فرماندار رودان نیز در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی ره گفت: به برکت انقلاب اسلامی پیروزی های بزرگی نصیب ایران اسلامی شده است.

مصطفی غلامپور افزود: واکاوی زندگی حضرت امام خمینی ره و رخ داده های انقلاب اسلامی درس های وسیع را به ما می آموزد.

وی خواستار توجه به تفاوت های عمیق دوران انقلاب اسلامی با دوران رژیم ستم شاهی شد و گفت: حکومت پیش از انقلاب ، حکومت مستکبرین بود.

غلامپور تاکید کرد: نسل جدید و دانش آموزان وظیفه دارند که فضایل و دستاوردهای انقلاب اسلامی را مطالعه کنند و انتشار دهنده آن در جامعه باشند.

وی گفت: امروز دشمن بدنبال زیر سوال بردن فلسفه وجودی انقلاب اسلامی است و با مشارکت گسترده در عرصه های مختلف آنها را مایوس کرد.

وی همچنین خواستار ایجاد پویش نه به آمریکای جنایتکار در سایه وحدت و با هم بودن رقم زد..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.