چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩
اخبار > در دومین روز از دهه فجر ۶ طرح عمرانی در رودان به بهره برداری رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٨٦٥ 

 تاریخ:1398/11/13 


در دومین روز از دهه فجر ۶ طرح عمرانی در رودان به بهره برداری رسید

فرماندار رودان گفت: در دومین روز از دهه فجر ۶ طرح عمرانی در بخش مرکزی رودان با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در حاشیه آیین افتتاح این طرح ها اظهار داشت: در دومین روز از دهه مبارک فجر طرح روکش آسفالت محور رودان به کهنوج به طول ۶ کیلومتر و روکش آسفالت راه روستایی دهماتون به طول ۲۴۰۰ متر با اعتبار ۳۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی افزود: زمین چمن ورزشی مصنوعی روستای خراجی نیز امروز با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۸۶ میلیون ریال افتتاح شد.

فرماندار رودان تصریح کرد: طرح مقاوم سازی آموزشگاه مقداد روستای غیبی با اعتبار ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال دیگر طرح بهره برداری شده روز دوم دهه فجر بود.

غلامپور ادامه داد: فاز دوم ساختمان دهیاری قلعه کمیز با اعتبار ۸۴۵ میلیون ریال نیز افتتاح شد.

وی از افتتاح یک واحد تولید محصولات گلخانه‌ایی در روستای قلعه کمیز خبر داد و گفت: برای احداث این واحد تولیدی سه میلیارد و ۱۶۸ میلیون ریال اعتبار. هزینه شده است.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.