سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩
اخبار > در چهارمین روز از دهه فجر، هفت طرح در رودان به بهره برداری رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٩١٧ 

 تاریخ:1398/11/15 


در چهارمین روز از دهه فجر، هفت طرح در رودان به بهره برداری رسید

با حضور فرماندار رودان هفت طرح عمرانی در چهارمین روز از دهه فجر در رودان به بهره برداری رسید.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ مصطفی غلامپور در حاشیه آیین افتتاح این طرح ها اظهار داشت ؛ همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر هفت پروژه عمرانی با اعتبار ۳۱ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

وی افزود: فاز یک طرح تکمیل عملیات آبرسانی متخع فاریاب و  مجتمع خیرآباد با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

غلامپور اضافه کرد: با بهره برداری از پروژه مجتمع فاریاب مردم چهار روستا با بیش از ۸۰۰ خانوار جمعیت  و با افتتاح پروژه مجتمع خیرآباد ۳ هزار خانوار در ۶ روستا از آن بهرمند شدند.

فرماندار رودان ادامه داد: پروژه احداث هلال آبگیر حوض رهدار به نمایندگی از ۶ پروژه احداث هلال آبگیر در مناطق مختلف شهرستان با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

وی حفاظت از منابع آب مناطق مختلف شهرستان و کمک به حوزه کشاورزی را از اهداف این طرح عنوان کرد.

غلامپور افتتاح ساختمان دهیاری خودروگان با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال و ۸۰ متر زیربنا دیگر طرح روز چهارم دهه فجر در بخش رودخانه عنوان کرد.

وی بیان داشت: در ادامه طرح های چهارمین روز دهه مبارک فجر در بخش رودخانه پارک روستای رگاب با ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار و پارک روستای زمینان  با ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار افتتاح شد.

وی همچنین از افتتاح یک واحد مسکن مددجویی بهزیستی در بخش رودخانه با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و زیر بنای ۸۳ متر به عنوان آخرین طرح روز چهارم دهه فجر در بخش رودخانه خبر داد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.