چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩
اخبار > راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نماد استکبار ستیزی ملت ایران است/ یوم الله ۲۲ بهمن متفاوت تر از سال های گذشته برگزار شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٩٥٥ 

 تاریخ:1398/11/17 


راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نماد استکبار ستیزی ملت ایران است/ یوم الله ۲۲ بهمن متفاوت تر از سال های گذشته برگزار شود

فرماندار رودان گفت:  یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال از چند جنبه با سال‌های گذشته متفاوت است و باید با برنامه هایی خلاقانه با غنای فرهنگی برای نسل جدید، پرشورتر برگزار شود.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان؛ به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: امروز استکبار بدنبال ایجاد شبه افکنی در ذهن جوانان برای خدشه دار کردن انقلابی اسلامی است.

وی افزود: راه اندازی بیش از ۳۰ کانال تلویزیونی بیگانه علیه جمهوری اسلامی نشان از تلاش آنهاست.

وی ادامه داد: دشمن وحدت و همدلی مردم انقلابی را مورد هدف قرار داده است و باید با تقویت همگرایی در بین اقشار مختلف، دشمنان انقلاب را مایوس کرد.

غلامپور تصریح کرد: مسوولان با مطالعه و آگاهی از خدمات انقلاب اسلامی پاسخ شبه افکنی دشمنان را به بهترین شکل بدهند.

وی اضافه کرد: رای آری ۹۸ درصدی مردم در ابتدای انقلاب به جمهوری اسلامی نشان از اقتدای ملت شریف ایران به بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران بود.

فرماندار رودان بیان داشت: مدیران  خدمت گذاری صادقانه و بی منت را سرلوحه کار قرار دهند.

وی با اشاره به راهپمایی یوم الله ۲۲ بهمن خواستار برگزاری باشکوه این روز بزرگ با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شد و گفت: باید در این روز بزرگ استکبار ستیزی به بهترین شکل گرامی داشته شود.

غلامپور خواستار ارایه برنامه های با غنای فرهنگی و خلاقانه  در این روز برای نسل جدید بویژه دانش آموزان شد.

گفتنی است: راهپمایی یوم الله ۲۲ بهمن ، راس ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۲۲ بهمن در رودان از میدان جمهوری تا مقابل مسجد جامع برگزار خواهد شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.