چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩
اخبار > یکی از ثمرات بزرگ انقلاب تصمیم گیری بی واسطه مردم در امور کشور است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٩٩٥ 

 تاریخ:1398/11/20 


یکی از ثمرات بزرگ انقلاب تصمیم گیری بی واسطه مردم در امور کشور است

فرماندار رودان تصمیم گیری بی پایه مردم را در امور کشور را یکی از بزرگترین ثمرات انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: تمامی دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان تبیین شود‌.

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در مراسم چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و یادواره دانش آموز شهید کرامت آسوری حضور نسل جدید بویژه دانش آموزان را در این مراسم را حضور در کلاس درس انقلاب اسلامی دانست.

وی افزود: دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی شناخته می شوند و باید برای ساخت آینده این مرز و بوم مدیریت و ساختن کشور را فرا بگیرند‌.

فرماندار رودان اظهار داشت: نسل جدید برای رسیدن به هدف عالیه که همان حمایت از نظام اسلامی ایران و تلاش برای استقرار این نظام مقدس باید تلاش کنند.

وی بیان داشت: هیچ انقلابی در تاریخ شبیه انقلاب اسلامی ایران شکل نگرفته است.

غلامپور تصریح کرد: شهدای بزرگی جان خود را فدا کردند تا انقلاب زنده بماند، گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا در بین اقشار مختلف ضروریست.

وی خاطر نشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی بیشتر خدمات به مردم صورت پذیرفته و باید نسل جدید با آگاهی از این دستاوردها انتشار دهنده آن باشند.

وی تاکید کرد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی هر ایرانی هم تصمیم گیری است و هم تصمیم
سازد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.