سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩
اخبار > در دهمین روز دهه فجر، شش طرح عمرانی در رودان به بهره برداری رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٢١ 

 تاریخ:1398/11/21 


در دهمین روز دهه فجر، شش طرح عمرانی در رودان به بهره برداری رسید

در دهمین روز از دهه مبارک فجر ۶ طرح عمرانی با حضور فرماندار رودان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور در حاشیه افتتاح این طرح اظهار داشت : در  دهمین روز از دهه مبارک فجر شش طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۹۳ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رودان افزود ؛ بهره برداری از  طرح های اشتغالزایی کمیته امداد اولین طرح این روز بود.

وی ادامه داد: یک کارگاه درب و پنجره سازی به نمایندگی از  ۳۵۰ طرح اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی ره با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

غلامپور اضافه کرد:همزمان با دهه فجر ۳۵۰ طرح اشتغالزایی و خودکفایی با اعتبار ۱۲۹ میلیارد و ۲۴۷ میلیون ریال در رودان به بهره برداری رسیده است.

وی از افتتاح یک واحد پرورش شتر مرغ در رودان در این روز خبر داد و گفت: طرح پرورش ۲۰۰ قطعه ایی شتر مرغ با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار در روستای پاسرخی افتتاح شد.

وی همچنین از طرح روشنایی معابر روستاهای بخش مرکزی به عنوان یکی دیگر از طرح های دهمین روز دهه فجر در رودان نام برد و گفت: این طرح در روستای سرجوییه با نمایندگی روستاهای بخش مرکزی با اعتبار ۳ میلیارد و ۲۸۱ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

فرماندار رودان تصریح کرد: آیین افتتاح دبستان ۶ کلاسه خیر ساز شهید حقیری زاده در روستای خیرآباد نیز در حوزه آموزش با اعتبار ۲۴ میلیارد ریال انجام شد.

وی خاطر نشان کرد: طرح روکش آسفالت ۶ کیلو متر از محور جغین حد فاصل برنطین تا دشت صفا نیز در دهمین روز دهه فجر به بهره برداری رسید.

غلامپور از افتتاح زمین ورزشی چمن مصنوعی دهستان برنطین با اعتبار ۴ میلیارد ریال را آخرین طرح دهمین روز دهه فجر در رودان نام برد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.