سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩
اخبار > رودان آماده برگزاری انتخاباتی باشکوه است/ بیش از ۲۵۰۰نفر مجری برگزاری انتخابات در رودان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٨١ 

 تاریخ:1398/12/02 


رودان آماده برگزاری انتخاباتی باشکوه است/ بیش از ۲۵۰۰نفر مجری برگزاری انتخابات در رودان

فرماندار رودان گفت: بالغ بر ۲۵۰۰ نفر عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی دست در اندرکار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودان هستند.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور  افزود:  همه امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و تمهیدات امنیتی و انتظامی لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه با حضور حداکثری و مشارکت گسترده مردم اتخاذ شده و بیش از ۲۵۰۰ نفر در برگزاری باشکوه انتخابات مشارکت خواهند کرد.

فرماندار رودان با بیان اینکه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۰۵ شعبه اخذ رای در شهرستان برگزار می شود گفت: از این تعداد ۳۵ شعبه شهری و ۷۰ شعبه روستایی است.

وی افزود: در مجموع ۷۷ شعبه ثابت و ۲۸ شعبه سیار است.

رئیس هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان رودان  همراه داشتن شناسنامه و دانستن كد ملی برای رای دادن را الزامی دانست. 

وی افزود: با توجه به برگزاری انتخابات با دستگاههای احراز هویت جدید،  بهتر است افراد برای سهولت در كار رای گیری علاوه بر شناسنامه، كارت ملی خود را نیز به همراه داشته باشند. 

وی یاد آور شد:  اما در صورتی كه فرد واجد شرایط رای كارت ملی را به همراه نداشته باشد دانستن شماره ملی خود الزامی است و باید آن شماره را به مجریان برگزاری انتخابات مستقر در شعب اخذ رای اعلام كند.

فرماندار رودان از مردم اين شهرستان دعوت كرد در ساعات اوليه انتخابات براي رأي دادن ، پاي صندوق هاي آراء حضور يابند تا از تجمع در ساعت هاي پاياني انتخابات كاسته شود. 

مصطفی غلامپور تصریح کرد: مهلت قانونی اخذ رای ۱۰ ساعت است و فرآیند اخذ رای از ساعت ۸ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ بعد ازظهر ادامه خواهد داشت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.