شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > فعالیت اصناف رودان با ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت مجاز است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٤٠٢ 

 تاریخ:1399/01/24 


فعالیت اصناف رودان با ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت مجاز است

فرماندار رودان گفت: فعالیت اصناف شهرستان فقط با ثبت نام و اخذ مجوز در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهد بود.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور از اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در شهرستان رودان خبرداد و گفت: اصناف و مشاغل "کم خطر" شهرستان رودان می‌توانند با ثبت‌نام و اخذ تعهد برای اجرای دستورالعمل های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا در طرح فاصله‌گذاری هوشمند فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه اصنافی که در سامانه وزرات بهداشت ثبت نام نکرده اند حق فعالیت نخواهند داشت، عنوان کرد: بر اساس ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای اجرای گام دوم کووید ۱۹ با عنوان طرح فاصله گذاری هوشمند، مقرر شد کلیه واحدهای صنفی به سامانه Salamat.gov.ir مراجعه و اطلاعات خود را ثبت کنند و افرادی که به سامانه مذکور مراجعه نکرده و ثبت نام نکنند در مسیر صدور مجوز فعالیت قرار نخواهند گرفت.

فرماندار رودان بیان کرد: در اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند گشت های نظارتی متشکل از بازرسی فرمانداری رودان، تعزیرات حکومتی، اداره صمت، پلیس اماکن و اتاق اصناف شهرستان از واحدهای صنفی فعال بازدید می کنند و در صورت رعایت نکردن دستورالعمل بهداشتی مصوب وزارت بهداشت، از ادامه فعالیت واحدها جلوگیری خواهد شد و نمایشگاه‌ها، مراکز بازی و تفریحی و گیم‌نت، باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی، تالار پذیرایی و سالن مراسم، قهوه‌خانه، چایخانه و تریا از دیگر مشاغلی هستند که تا اطلاع بعدی امکان فعالیت ندارند.

وی در ادامه اظهار کرد: بنابر دستور استاندار محترم و تعهد کاری، تمامی تلاش خود را در اجرای موفق طرح فاصله گذاری هوشمند به کار برده و امیدوارم با همکاری مردم عزیز رودان این طرح نیز به خوبی اجرا شود و البته مطمئنم این همکاری نتیجه مثبت و مطلوبی خواهد داشت.

غلامپور خاطر نشان کرد: همچنین از ورود خودروهای با پلاک غیربومی در مبادی ورودی شهرستان و شهرهای رودان جلوگیری می‌شود لذا  نیروی انتظامی، پلیس راهور و راهنمایی و رانندگی نقش مکمل زحمات بسیجیان در ایست بازرسی های سلامت دارند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.