شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > جلسه هماهنگی برپایی "پویش همدلی" در رودان برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٤٣٣ 

 تاریخ:1399/01/26 


جلسه هماهنگی برپایی "پویش همدلی" در رودان برگزار شد

جلسه هماهنگی برپایی "پویش همدلی" با حضور امام جمعه, فرماندار و خیرین و دیگر مسئولین شهرستان رودان در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، حجت الاسلام و المسلمین دری امام جمعه رودان در جلسه هماهنگی برپایی پویش همدلی را بهترین راه جهت کمک به هم‌نوعان دانست و گفت: مردم در سراسر کشور برای کمک به هم‌نوعان به خوبی به میدان آمده‌اند.

وی افزود: ثواب یعنی برگشت و هر کاری که جهت رفع مشکلی از هم‌نوعان انجام دهیم بدون شک بازتاب آن به خود ما بر می‌گردد و باید با همدلی دست به دست هم دهیم و در این راستا هر ارگانی به هر طریقی که می‌تواند پای کار باشد تا این ویروس منحوس از بین برود و مردم به زندگی عادی برگردند.

مصطفی غلامپور در این جلسه گفت: اگرچه تاکنون در مبارزه با بیماری کرونا اقدامات شایسته در شهرستان صورت گرفته است، اما می‌طلبد همه مردم دست به دست هم دهند تا این بیماری ریشه‌کن شود.

وی عنوان کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری در پیام نیمه شعبان اشاره به رزمایش همدلی و مواسات داشتند باید همه برای لبیک به فرامین ولی فقیه همدل و همراه شویم.

فرماندار رودان خاطر نشان کرد: بنده از خودم شروع میکنم و بخشی از حقوقم را به این پویش اختصاص میدهم و از کارمندان ادارات و مردم هم درخواست میکنیم به این پویش بپیوندند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.