شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > تمام توان خود را در جهت کاهش مشکلات اصناف به کار می گیریم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٤٣٤ 

 تاریخ:1399/01/27 


تمام توان خود را در جهت کاهش مشکلات اصناف به کار می گیریم

فرماندار رودان در جلسه ساماندهی اصناف شهرستان گفت: تمام توان خود را به کار میگیریم تا بتوانیم مشکلات بازار و اصناف را کاهش دهیم.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در جلسه ساماندهی اصناف شهرستان رودان که با حضور رئیس اداره صنعت معدن تجارت و اتاق اصناف شهرستان برگزار شد، گفت: در شرایط خاص امروز همه ما وظیفه داریم حل مسائل و مشکلات مردم را با جدیت پیگیری و در جهت برآورده کردن انتظارات عمومی حرکت کنیم و تمام توان خود را جهت برطرف کردن مشکلات اصناف به کار میگیریم.

وی افزود: همه اصناف موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند و اگر تخلفی در این زمینه مشاهده شود متولیان امر با صنوف برخورد خواهند کرد چراکه بازگشایی مشاغل، نشان دهنده کنترل و کاهش ضریب انتقال کرونا نیست و خطر ابتلا به کرونا ویروس، همچنان به قوّت خود پابرجاست.

غلامپور ضمن قدردانی از همراهی و همکاری اصناف در جهت حفظ سلامت مردم، خاطرنشان کرد: با ارائه نظرات کارشناسانه مسئولین مربوطه مبتنی بر بررسی های میدانی شاهد کاهش حداکثری آسیب های ناشی از کرونا خواهیم بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.