شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > کنترل محدودیت تردد ورودی استان از شهرستان رودان به قوت خود باقی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٤٣٥ 

 تاریخ:1399/01/28 


کنترل محدودیت تردد ورودی استان از شهرستان رودان به قوت خود باقی است

فرماندار رودان گفت: محدودیت تردد برای غیربومیان کماکان به قوت خود باقی است و ورودی استان از شهرستان رودان شبانه روز کنترل می شود.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در جلسه کنترل مبادی ورودی شهرستان گفت: برخی با این تصور که این طرح برداشته شده همچنان درحال تردد هستند که توصیه ما به رانندگان این است تردد انجام ندهند و اجرای این طرح به قوت خود باقی است.

وی افزود: ورودی های استان از شهرستان رودان با حضور ماموران پلیس راه، راهور، انتظامی، بسیج و نیروهای امدادی شبانه روزی در حال اجراء است.

غلامپور با تاکید بر اینکه قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا اولویت اول کشور می باشد، خاطرنشان کرد: همه ما در این خصوص مسئول و موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.