چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
اخبار > رفع موانع تولید و اشتغال پایدار تضمین کننده توسعه هر شهرستان می باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٤٤٩ 

 تاریخ:1399/02/01 


رفع موانع تولید و اشتغال پایدار تضمین کننده توسعه هر شهرستان می باشد

فرماندار رودان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان گفت: اولویت ما رفع موانع تولید است چراکه پایداری اشتغال تضمین کننده توسعه شهرستان می باشد.

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان رودان گفت: یکی از اهداف کارگروه، احیاء و راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد و رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه آنها می باشد و همه باید در راستای تحقق آن تلاش نماییم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء کارگروه و با اشاره به اهمیت اشتغال در سطح شهرستان عنوان کرد: یکی از مأموریت های کلیدی مسئولین رفع موانع تولید، زمینه سازی و فراهم نمودن شرایط برای سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و جهش در تولید می باشد.

فرماندار رودان در ادامه گفت: مسؤولان کمر همت را برای جهش و رونق در تولید و باز کردن گره‌ها ببندند و اجازه ندهند هیچ مانعی سر راه تولید قرار گیرد و ما در شهرستان به حمایت بانکها در امر رفع موانع برای کسانی که قصد کار و تولید دارند را داریم.

غلامپور با بیان اینکه حمایت از تولید وظیفه تمامی دستگاه ها است خاطر نشان کرد: رفع موانع تولید و اشتغال پایدار تضمین کننده و توسعه هر شهرستان است و با توجه به اولویت گذاری دولت در خصوص رونق تولید و ایجاد اشتغال همه دستگاه ها باید با تعامل و همکاری مشکلات و موانع قانونی موجود را بررسی و مرتفع نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.