شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
اخبار > معلمان منشا رشد و موفقیت در کشور هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٥٧٥ 

 تاریخ:1399/02/17 


معلمان منشا رشد و موفقیت در کشور هستند

فرماندار رودان در جلسه شورای آموزش و پررش این شهرستان گفت: شهید مطهری نماد بارز یک معلم فداکار و آزاده بوده و البته همه معلمان نیز دارای این ویژگی‌های بارز هستند.

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در جلسه شورای آموزش و پررش رودان که با حضور امام جمعه شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری اظهار کرد: بی شک معلم ازجایگاه و اعتبار ویژه‌ایی در بین مردم برخوردار است و بایستی نسبت به این جایگاه احترام قائل بود چراکه شهید مطهری نماد بارز یک معلم فداکار و آزاده بوده است.

فرماندار رودان افزود: اولویت اصلی در شهرستان رودان توجه به آموزش و پرورش است و نیاز است تا با دقت بیشتری به امور مربوط به فرهنگیان و دانش آموزان رسیدگی شود.

وی تاکید کرد: باید تلاش شود دانش آموزان هم علمی تقویت شوند و هم پرورشی و اگر این اتفاق بیفتد، بسیاری از معضلات را نخواهیم داشت.

غلامپور عنوان کرد: روز معلم بهانه ای است که بتوانیم بصورت ویژه به جامعه فرهنگیان ادای دین داشته باشیم و این روز های نمادین باعث می شود که در مسیر استمرار قدردانی قرار بگیریم و اگر نبود روز معلم که به بهانه شهادت استاد مطهری نام گذاری شد، خیلی فرصت ایجاد نمی شد که روز ویژه ای را برای اثر گذاری نقش معلم در جامعه پردخته شود و فرهنگ قدردانی از زحمات معلم را در این روز تبیین کنیم.

وی گفت: سال 99 را با شیوع کرونا با شرایط خاصی شروع کردیم امروز نیاز است که معلمیننقش خودشان را در این بخش ایفا کنند و همانطور که در عرصه های مختلف اثر گذار بودند در این بخش هم اثر گذاریشان را ثابت کنند.

غلامپور ضمن تجلیل از معلمان و فرهنگیان رودان خاطرنشان کرد: از تمامی معلمان، بازنشستگان فرهنگی، مدیر و کارمندان آموزش و پرورش شهرستان رودان و مدیرکل آموزش و پروش استان هرمزگان تشکر و قدردانی می کنم.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.