يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
اخذ برگ سوء پیشینه برای ثبت نام در انتخابات شوراهای الزامی است
قدر دانی فرماندار از حضور حماسی مردم رودان در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن
در یک سال گذشته قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در رودان داشته ایم/ترویج فرهنگ تکریم و خدمت گذاری سرلوحه کار قرار گیرد/ شهرستان رودان از لحاظ کرونا وضعیت ثابتی دارد/ تشدید نظارت ها اولویت اول دستگاهای اجرایی ، نهادها و سازمان ها است
بیش از ۱۳۸ میلیارد ریال طرح در روان به ثمر نشست
بانوان باید مسوولیت های اجتماعی خود را در جامعه ایفا کنند/ افکار و شخصیت حضرت زهرا (س) دانشگاه سبک زندگی بانوان مسلمان است/ بانوان نشاط اجتماعی را در جامعه و در بین جامعه زنان تبیین کنند/حضور پر رنگ امروز زنان در جامه نشأت گرفته از نگاه زیبا اسلام و انقلاب به زنان است
مسوولان باید با کتاب و کتابخوانی عجین باشند/ با اهدای کتاب و وقف کتاب فرهنگ کتابخوانی را در جامعه نهادینه شود
آیین میهمانی لاله ها در رودان برگزار شد
پاسداری از خون شهدا رسالت همگانی است/ عاملان ترور سردار سلیمانی هرگز روی خوش نخواهند دید
۱۰ طرح در رودان با حضور استاندار هرمزگان به بهره‌برداری رسید
فرماندار رودان در پیامی میلاد حضرت فاطمه(س) و روز زن را تبریک گفت
اخبار > در یک سال گذشته قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در رودان داشته ایم/ترویج فرهنگ تکریم و خدمت گذاری سرلوحه کار قرار گیرد/ شهرستان رودان از لحاظ کرونا وضعیت ثابتی دارد/ تشدید نظارت ها اولویت اول دستگاهای اجرایی ، نهادها و سازمان ها است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٠٧٩ 

 تاریخ:1399/11/23 


در یک سال گذشته قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در رودان داشته ایم/ترویج فرهنگ تکریم و خدمت گذاری سرلوحه کار قرار گیرد/ شهرستان رودان از لحاظ کرونا وضعیت ثابتی دارد/ تشدید نظارت ها اولویت اول دستگاهای اجرایی ، نهادها و سازمان ها است

فرماندار رودان گفت: در یک سال گذشته قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در رودان داشته ایم

 

 

 


به گزارش روابط فرمانداری رودان، مصطفی غلامپور در جلسه شورای اداری شهرستان رودان اظهار داشت:  پیشرفت ها و اتفاقات خوب در ایران اسلامی در شرایطی رخ داده که ۴۲ سال است ما در تحریم های ظالمانه هستیم.

وی افزود: از دوران جنگ تحمیلی تا کنون ما در تحریم هستیم که امروز ظالمانه ترین آنها بر ما وارده شده اما با تمام این وجود جمهوری اسلامی به حرکت خود ادامه می دهد.
غلامپور بیان داشت: هم اکنون حتی در همین شهرستان رودان روستایی بدون برق ، آب و نیازمندی های اولیه  یافت نمی شود.
وی تصریح کرد: حتی عشایر در حال کوچ در ایران اسلامی هم از برکات نظام جمهوری اسلامی بهره مند شده اند.
فرماندار رودان با اشاره به اینکه در شهرستان رودان ۱۵۷ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است گفت: در یک سال گذشته قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در رودان داشته ایم.
وی گفت: همه این امور و عمران و آبادانی در سایه وحدت به پیش خواهد رفت.
وی ادامه داد: نتیجه این وحدت موفقیت است،و هر موفقیتی که رخ داده به نام نظام جمهوری اسلامی ایران است.
غلامپور بر لزوم تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی کرد و گفت: بنا بر فرموده امام راحل این دستاوردهای نظام باید معرفی شود تا دشمنان نظام ناامید بمانند.
وی خاطر نشان کرد: با احسان و محبت است که بسیاری از اتفاقات خوب می افتد و در این راستای ترویج فرهنگ تکریم و خدمت گذاری سرلوحه کار قرار گیرد.
فرماندار رودان در ادامه سخنانش با اشاره به وضعیت کرونا در شهرستان رودان تاکید کرد: کنترل و پیشگیری از ویروس منحوس کرونا در گرو همگرایی همگانی است.
وی خاطر نشان ساخت: هم اکنون شهرستان از لحاظ کرونا وضعیت ثابتی دارد و باید این وضعیت حفظ شود.
مصطفی غلامپور بیان داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسمات برنامه های ادارات یک اصل است که باید به بهترین نحو ممکن اجرایی شود.
وی بر نظارت دقیق و صریح این دستور العمل ها در سطح روستاها و اصناف تاکید کرد و گفت: تشدید نظارت ها اولویت اول دستگاهای اجرایی ، نهادها و سازمان ها است.
وی خواستار اجرایی شدن مصوبات ستاد کرونا شهرستان شد و گفت: برگزاری هرگونه مراسم جز با مجوز بهداشت و درمان در شهرستان رودان ممنوع است.
 غلامپور به ادارات شهرستان رودان دستور داد: جلسات بالای ۲۰ نفر در تمامی  ادارات و نهادها و سازمان ها ممنوع شود.
وی بر لزوم تشدید تیم های نظارتی در مدارس تاکید کرد: تیم های نظارتی اصناف ، ادارات، بانک ها کار را ادامه خواهند داد.
فرماندار رودان از قرنطینه یک هفته اسلام آباد برنطین خبر داد و گفت: یا شیوع کرونا در سایر روستاها و مناطق آنها نیز با قرنطینه مواجه می شوند.
 وی در ادامه از رصد رعایت پروتکل های بهداشتی از ادارات شهرستان به صورت نامحسوس خبر داد..انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.