پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > رودان مهد استعداد های ورزشی است/ کارگروه توسعه رشته های ورزش در شهرستان تشکیل شود/ پویش حامیان ورزش در رودان راه اندازی شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٤٥٤ 

 تاریخ:1398/04/30 


رودان مهد استعداد های ورزشی است/ کارگروه توسعه رشته های ورزش در شهرستان تشکیل شود/ پویش حامیان ورزش در رودان راه اندازی شود

فرماندار رودان خواستار تشکیل کارگروه توسعه رشته های ورزشی با حضور مدیران دستگاههای اجرایی در شهرستان شد و گفت: مدیران باید با تمام توان ورزش و استعداد های ناب این شهرستان را دریابند.

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ؛ مصطفی غلامپور درجلسه شورای ورزش شهرستان رودان با اشاره به مدال آوری اخیر ورزشکاران این شهرستان در رشته های مختلف در سطح کشور آنرا نشان از وجود استعداد های ناب ورزشی در خطه بهشت جنوب دانست.

رئیس شورای ورزش شهرستان رودان افزود: پرداختن به ورزش مانع از رسیدن بسیار از آسیب ها به کانون خانواده ها است.

وی  همدلی و همراهی را گام مهمی در رفع مشکلات ورزش شهرستان دانست و خواستار همراهی  ورزشکاران در کنار مسوولین برای رفع مشکلات شد.

غلامپور تصریح کرد: رودان در چندین رشته مدال آور همچون وزنه برداری و دو و میدانی شناسنامه ورزش هرمزگان  است  و  با تمام توان و تلاش بدنبال رفع مشکلات این حوزه هستیم.

وی بی برنامگی و کم کاری را آفت ورزش در کمبود امکانات عنوان کرد و گفت: رفع مشکلات برای قهرمان پروری در سطح شهرستان یک امر ضروری و مهم است.

وی خواستار حضور مدیران ادارات در کارگروه توسعه رشته های ورزشی شد و تاکید کرد: مدیران باید با تمام توان ورزش و استعداد های ناب این شهرستان را دریابند.

فرماندار رودان بیان داشت: استفاده از وجود خیرین ورزشی و علاقمند این حوزه را یک امری ضروری دانست.

وی خاطرنشان کرد: همه موظف به یاری رساندن به حوزه ورزش اند چرا که ورزش زمینه رفع بسیاری مشکلات جسمانی و آسیب های در سطح جامعه است.

وی خواستار ایجاد پویش حامیان ورزش شد و بیان داشت: به عنوان رئیس شورای ورزش اولین عضو این پویش برای حمایت از ورزشکاران شهرستان خواهم شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07642883010
نمــابر : 07624883509
ایمیل : farmandari.roodan@gmail.com
آدرس فرمانداری : رودان - بلوار شهدا

شهرستان رودان

رودان با 11854 نفر جمعيت و مساحتی حدود ۵/۲۷۴۴ کیلومترمربع، در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس قراردارد. شهر رودان مرکز این شهرستان در ۲۷ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۱۱ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود ۱۹۰ متر است. شهرستان رودان از شمال به حاجی آباد، از شمال شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود. اين شهرستان داراي 3 شهر به نام هاي (زيارتعلي-بيكاه –دهبارز) و 4 بخش به نام هاي (مركزي-بيكاه-جغين –رودخانه) مي باشد.